Arkadaşlar Shopla ilgilenen fotoğrafcılar bi bakabilir mi ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Arkadaşlar Shopla ilgilenen fotoğrafcılar bi bakabilir mi ? Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar ben kendimce fotolara shop yapan birisiiyim kendimce güzelde yaparım ama iş imza kısmına geldiğinde sıkıntıya düşüyorum bi türlü karar veremiyorum fotoğrafra reklamda yapmam gerekiyo mesela ........ ...

serdarxdxd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarxdxd

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 18-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar ben kendimce fotolara shop yapan birisiiyim kendimce güzelde yaparım ama iş imza kısmına geldiğinde sıkıntıya düşüyorum bi türlü karar veremiyorum fotoğrafra reklamda yapmam gerekiyo mesela ........ photographer felan die bunun için sizce hangi yazı fontu iyidir hangisini kullanıyım ? Şimdiden çok teşekkürler Arkadaşlar Shopla ilgilenen fotoğrafcılar bi bakabilir mi ?:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 18-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaladın yuttun her şeyi, orda geldin kaldın demek. Yazık! Bence adını kullan. Web siten ya da blog'un varsa onun adresini de kullanabilirsin. Mesela ben ********** blog adresimi kullanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

serdarxdxd

Alt 18-06-2012 #3
anlamadınız bende adımı kullanıyorum zaten ama bi font bulamadım sizce fotoğraf için nasıl bi yazı fontu hoş olur
Bu mesajdan alıntı yap
Yontucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yontucu(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2012 #4
dafont.com

Gir buraya font arat. Hatta adını yaz fontları öyle arat bütün fontlar adın yazıcak şekilde karşına çıkar böylece kararını sen verirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
McCcDd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

McCcDd(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-06-2012 #5
Kağıda bir sürü imza at onu tarat olmadı fotoğrafını çek. Bilgisyardan seç en güzelini, illustratorde çiz veya photoshopta çiz. Fırça olarak kayıt et. Emin ol fontlardan daha orjinal olur.
Bu mesajdan alıntı yap

serdarxdxd

Alt 03-07-2012 #6
kağıda yazıp tarayıcıda taratsam onu nasıl brus yapabılırım ?
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2012 #7
bence bunu bir grafik öğrencisinin bilmesi gerekir. yoksa daha o konuya gelmediniz mi?
Bu mesajdan alıntı yap
deepfunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deepfunk

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 12-07-2012 #8
Fotolara Shop Yapmak Güzelmiş Arkadaşlar Shopla ilgilenen fotoğrafcılar bi bakabilir mi ?
Bu mesajdan alıntı yap