Arkadaslar x4 te kesim çizgisi acil

Dijital makineler - Arkadaslar x4 te kesim çizgisi acil Sponsorlu Bağlantılar Degerli Arkadaslar ben corelde henüz yeni sayılırım benim sorunum kesim cizgileri sp-540 bas-kes digital baskımakinasın da basıp-ve kesim yapabilmemiz icin x4 te kesim cizgisini nasıl yapıyoruz yani ben ...

antioch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antioch

Grafiker / Hatay

Alt 29-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Degerli Arkadaslar ben corelde henüz yeni sayılırım benim sorunum kesim cizgileri sp-540 bas-kes digital baskımakinasın da basıp-ve kesim yapabilmemiz icin x4 te kesim cizgisini nasıl yapıyoruz yani ben bi 40 cm çapında daire seklinde bayrak yaptım ve bunu 39 cm çapında kestirmem lazım acaba ayrıntılı bir şekilde anlatacak bir arkadasımız varsa simdiden çok tesekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 30-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
konu açmadan önce lütfen forumda arama yapınız.

Baskes dijital makina için coreldrawda kesim noktasının ayarlanması...
Bu mesajdan alıntı yap

antioch

Grafiker / Hatay

Alt 30-05-2009 #3
Yaptık kardesim daha nasıl yapalım ala ala
Bu mesajdan alıntı yap

antioch

Grafiker / Hatay

Alt 30-05-2009 #4
Sen onları yazacagına cevabı yazsaydın ya daha makbule gecerdi bence bidahada ugrasmaz acmazdık konu felan
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(35)

Grafiker / Şırnak

Alt 30-05-2009 #5
Yaptık kardesim daha nasıl yapalım ala ala
Sen onları yazacagına cevabı yazsaydın ya daha makbule gecerdi bence bidahada ugrasmaz acmazdık konu felan
plotter arkadaşımız size gereken yardımı etmiş, bu şekilde mi cevap verminiz gerkiyordu?
forum kurallarını okuyunuz, üslubunuza dikkat ediniz, aksi halde forumdan uzaklaştırılacaksınız.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

corel renk paletinden

Alt 30-05-2009 #6
corel renk paletinde custom altta outline peni tıkla çıkan rengin üstüne gel other seçeneğini tıkla renk paleti açılacaktır palettes e gel oradan altta açılacak pencerede user's palettese gel custom spot colorsda CutPath rengi vardır onu renk paletine ekle yani add to palette yap bu baskes kesim çizgisi için renktir coreli kapatmadan önce tools menüsünden save settings as default yaparsan bu renk hep palette kalacaktır yoksa her açılışta aynı işlemi yaparsın ayrıca forum kurallarına bir göz at:
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 30-05-2009 #7
hem size arama yapın derken hemde gerekli bilginin veridiği link i verdim cevabı iyi okusaydınız anlardınız.
Bu mesajdan alıntı yap

antioch

Grafiker / Hatay

Alt 10-06-2009 #8
tmm kardes kusura bakma sadece ben bu forumların içinde kayboluyorum da geriliyorum yani sende öle yazınca zaten 1 sattirde ben arama yaptım bulmayıncada actık konuyu işte napalım işte acemilik dayı özür bide sen öle yazınca beynimdeki kan fokurdadı Arkadaslar x4 te kesim çizgisi acil hakkını helal et
Bu mesajdan alıntı yap