arkadaşlar ya after effects de hani kalem geliyor kendilinden yazı yazıyor ya bunu

After Effects - arkadaşlar ya after effects de hani kalem geliyor kendilinden yazı yazıyor ya bunu ...

arkadaşlar ya after effects de hani kalem geliyor kendilinden yazı yazıyor ya bunu
ecrinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

ünlem

Alt 26-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ya after effects de hani kalem geliyor kendilinden yazı yazıyor ya bunu nasıl yaptıklarına dair bir fikriniz var mı yada bana bununla ilgili bildiğiniz video jenerik gösterirmisiniz. dün bunu yapmak için düşündüm ama bir örnek bulamdım ... yeniyim daha after da ondan arkadaşlar ya after effects de hani kalem geliyor kendilinden yazı yazıyor ya bunu
saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

road_runner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

road_runner

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Anlattığın olayın after effect ile gerçekci yapılması zor. 3dsmax ile yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ultracoust isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ultracoust

Grafiker / Antalya

Alt 13-04-2010 #3
After effect'de bunu yapmak mümkündür. Önce stroke effekti kullanmayı öğrenmen lazım. Gerisi yazının açılış şekline göre kaleme hareket vermeye kalıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
ecrinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 14-04-2010 #4
tamam stroke olayı yani
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
th_e_mre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2010 #5
3ds maxde oldukca şık bir kalem modellersen çok güzel sonuçlar alırsın işin hinliğini eğer biliyor isen after effecde çok süper efectli sesli falan güzel çalışma yapabilirsin yukarda zaten arkadaşım nasıl yapacağını söylemiş yorum yapmamın nedeni eline ne geçebileceği iş bitiminde
Bu mesajdan alıntı yap
Aldarion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aldarion

Hiç Biri / Ankara

Dosya19
Alt 22-04-2010 #6
Write on plug-in'i ile de yazı yazan kalem animasyonu yapabilirsin. İstediğin fontta yazını yazıp yazının üzerinden mask ile geçmen gerekiyor. Daha sonra mask'in path'ini write on'un poziyonuna tıklayıp write on'un seçeneklerinden paint style'ı reveal original image yapmalısın.

Görsel olarak da destekleyeyim bari:

Sonucu BURAYA TIKLAYARAK görebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap