Arkadaşlar yapacağım inşaat sitesi için banner İlk sizin yorumlarınızı almak istedim

Flash - Arkadaşlar yapacağım inşaat sitesi için banner İlk sizin yorumlarınızı almak istedim Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar inşaat kalfasına site yapacağım yaptığı binaları işleri göstercek.onun için böyle bir banner yaptım uygun olmuşmu? Önizleme Linki: Swfupload.com - Viewing Swf files - free hosting and sharing...

Arkadaşlar yapacağım inşaat sitesi için banner İlk sizin yorumlarınızı almak istedim
brstasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brstasarim

Webmaster / Eskişehir

Alt 30-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar inşaat kalfasına site yapacağım yaptığı binaları işleri göstercek.onun için böyle bir banner yaptım uygun olmuşmu?
Önizleme Linki:
Swfupload.com - Viewing Swf files - free hosting and sharing
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hareketler çok yavaş.Daha hızlı olması görsellik açısından gözü okşar.Ayrıca farklı efektler uygulayarak tasarımı daha da zenginleştirebilirsiniz.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 30-01-2010 #3
Yazı hareketlerinin geliş yönünün aynı ve rutin bir şekilde devam etmesi bir sıradanlık ve sonraki hareketi tahmin ederek izleyeni yazı bitene kadar bir bekleme süreci içine alıyor.

Daha farklı geçiş ve inşaat sektörünü temsil edecek anımsatıcak küçük ayrıntılarla daha etkili olabilirdi .

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
by_exploit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_exploit

Grafiker / Eskişehir

Alt 30-01-2010 #4
biraz hız ve biraz daha canlı renklerle çok daha başarılı olabilir Arkadaşlar yapacağım inşaat sitesi için banner İlk sizin yorumlarınızı almak istedim
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2010 #5
daha canlı bir renk ve daha iyi fontla olur bu iş Arkadaşlar yapacağım inşaat sitesi için banner İlk sizin yorumlarınızı almak istedim
Bu mesajdan alıntı yap
trvendetta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

trvendetta

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-01-2010 #6
efektler uygularsan güzel olur ve bide hız
Bu mesajdan alıntı yap
herz aus stahl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

herz aus stahl

Eğitimci / İstanbul

Alt 30-01-2010 #7
Yazının gelişinden bitimine kadar bulanıklık efekti verirsen sanki hızlıca gelip bir anda durmuş gibi bir görüntü sağlayabilirsin. Yazı tipini rengini veya arka plan rengini de biraz değiştirirsen daha farklı bir görüntü olur diye düşünüyorum. Ayrıca Dönka logosu da pek olmamış gibi geldi. Yani gözüme pek hoş gelmedi bilmiyorum diğer bakanlar neler düşündü.

"Dönka ile yapılarınızı" katmanının son ana karesinde sanırım bir oynama var, en son saniyeye bakarsan biraz oynuyor. Bütün yazıları geçirdikten sonra yavaş yavaş alpha düşürerek yazıları kaybedebilirsin öyle de güzel olur diye düşünüyorum. Ayrıca bir iki tane konuyla alakalı resim de koyarsan bence gayet başarılı olur. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
anjooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anjooo

Grafiker / İzmir

Alt 05-02-2010 #8
bencede renk seçimi ii deil.Kırmızı ve siyah agırlıklı yogunlaş bence.Bende bir inşaat dergisinde çalışıyourm.Kolay gelsin.eline saglık
Bu mesajdan alıntı yap
brstasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brstasarim

Webmaster / Eskişehir

Alt 09-02-2010 #9
yaptığınız yorumlar için çok teşekkür ederim yazdıklarınızı dikkate alıcam
Bu mesajdan alıntı yap