Arkadaşlar yardım edebilirmisiniz.

Deneme Çalışmalar - Arkadaşlar yardım edebilirmisiniz. ...

beko711 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beko711

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 02-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar foruma yeni başladım kusura bakmayın konuyu nereye açacağımı bilemedim. Photosoptan amatör seviyesinde anlarım yani o kadar kötü değilim arkadaşlarıma vs. grafik yapıp beğendirebiliyorum ama bazı efektleri verme konusunda acizim.

http://www.new-wall.com/wallpapers/2...-1920x2560.jpg

Arkadaşlar bu linkte bir sovyet yıldızı var.Yanlış anlamayın arkadaşlar istediğim şeyi anlatabilecek başka bir şey bulamadım.Bu yıldızın içine dikkat edin.Arkadaşlar o çizgi efektlerini nasıl yapabilirim.Ve dahası o parlama efektlerini.Yardım edebilir misiniz.Arkadaşlar yıldız konusunda da kusura bakmayın derdimi anlatacak başka bir şey bulamadım....Arkadaşlar yardım edebilirmisiniz. Yani amacım siyasi içerikli bir şey yapmak değil.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Demek istediğini, anladım. Ben sana link vereceğim

Not: Yaptıktan sonra çizgileri kaybet nasıl kaybedebilirsin gassus blur kendin seçip yapacaksın
Bu mesajdan alıntı yap