Arkadaşlar Yardım Edin Gazete Yapmam Gerek...

Deneme Çalışmalar - Arkadaşlar Yardım Edin Gazete Yapmam Gerek... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Üniversite Grafik öğrencisiyim ve hocadan gazete ödevi aldım bana yardım edebilecek olan varmı heranhi bir gazetenin pdf olarak çalışmasını atabilirmisiniz yada .ai formatında şimdiden teşekkürler yardımlarını bekliyorum...:angel:...

106003029 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

106003029

Öğrenci (Grafik) / Muğla

ünlem

Alt 26-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Üniversite Grafik öğrencisiyim ve hocadan gazete ödevi aldım bana yardım edebilecek olan varmı heranhi bir gazetenin pdf olarak çalışmasını atabilirmisiniz yada .ai formatında şimdiden teşekkürler yardımlarını bekliyorum...:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 27-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
online gazetelere bak pdf dosyalarını indir bknz zaman gazetesi bütün sayfaları.
Bu mesajdan alıntı yap
omerkorkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerkorkmazer

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2012 #3
Varolanı değiştirmenin eğitimine faydası ne olacak bence kendinle birşeyler yap, Tavsiyemdir, seçeceğin yönteme de saygı duyuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
halilaydin_46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilaydin_46(28)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 28-03-2012 #4
Grafik okuyormuşsun. Keşke bende senin gibi grafik okusam, hocam gazete hazırla dese Arkadaşlar Yardım Edin Gazete Yapmam Gerek...
Bu mesajdan alıntı yap