ArkadaŞlar Yardimci Olurmusunuz Fİyat Konusunda

Graficafe - ArkadaŞlar Yardimci Olurmusunuz Fİyat Konusunda ...

ted_desing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ted_desing

Hiç Biri / Ankara

Alt 14-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba iyi akşamlar hepinize bi fiyat sıkıntım var herkes farklı fiyatlar verdi türma..... gibi rev...... gibi bir yerle calısan yada bu tür firmalara benzer bi tanıdıgınız varmı.:hmm:

10.000 ad. çift taraflı a5 iki renk el ilanı : ?
30.000 ad. çift taraflı a5 dört renk el ilanı : ?

fiyatınızı bekliyorum ........
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kerrigan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerrigan

Hiç Biri / Muğla

Alt 14-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
rev... dediğin bu değilse...: 10.000 ad çift taraf, a5, 115 gr kuşe, 4 renk 280 ytl + kdv
Bu mesajdan alıntı yap

ted_desing

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-12-2007 #3
Revizyon'dan bahsetmiştim "kerrigan". Ama su gönderildi bana ""30.000 ad. çift taraflı a5 dört renk : 510 YTL""<<<<< şaştım kaldım gercekten ne oluyo bu piyasaya birileri cokmu para kazanmak istiyo anlamış degilim.
Bu mesajdan alıntı yap
IV.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IV.Murat

Grafiker / Antalya

Alt 15-12-2007 #4
Kimsenin çok para kazanmak gibi bir derdi yok. Sadece hakkını istiyorlar. Asıl 30,000 broşüre 510 ytl verenler piyasayı mahvediyor. Sonrada sizin gibi insanlar böyle rahatca konuşuyor. Çok para kazanıyorlar diye. Hiç alakası. Belli ki bu işten anlamıyorsunuz o zaman böyle yorumlar yapmayın. Müşteri olarak belki haklısınız ucuz fiyat istemeniz doğal ama işin işleyişini ve maliyetini bilmeden böyle yorumlar yapmayın. Ha burada 510 ytl den aşağıda fiyat verecek bulamazsınız. Gidin hemen yaptırın
Bu mesajdan alıntı yap
evrenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrenk(41)

Grafiker / Batman

Alt 15-12-2007 #5
Revizyon'dan bahsetmiştim "kerrigan". Ama su gönderildi bana ""30.000 ad. çift taraflı a5 dört renk : 510 YTL""<<<<< şaştım kaldım gercekten ne oluyo bu piyasaya birileri cokmu para kazanmak istiyo anlamış degilim.
30.000 adet el bröşürü için 510 ytl bence bedava denecek bir boyutta... birileri çok para kazanmanın peşinde degil... sen ve senin gibi bir emegin işçiligin hasabını bilmeyenler yüzünden piyasa bu fiyatlara düştü...
bizde 30.000 a5 el 170 gr çift yönlü bröşürü çalışma dahil 1200-1500 ytl fiyatı var...
510 ytl bedava bence... yapan firmalara acıyorum dogrusu....
Bu mesajdan alıntı yap

ted_desing

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-12-2007 #6
bana nie sert konusuyosunuzki siz arkadaşlar. ben sadece aracıyım araştır dedi araştırıyorum sadece niyetim sizden fikir almaktı anlamıs oldum 900 ytl fiyat verende var ama bu adam 510 ytl yi neye dayanarak verdi anlayamıyorum. bende esnafım reklam şirketim var. matbaa işinden anlamıyor olabilirim ama. cahilide degilim. sizin söylediklerinizede harfiyen katılıyorum. ben 20 ytl ye folyonun metrekaresini kesiyorum. Yanımdaki firma iş yapabilmek için 12 ytlden kesiyo. devir bu devir. Saygı duyuyorum hepinize !!!
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-12-2007 #7
arkadaşların tamamı piyasayı bu şekilde kızıştıran, kağıdını bile alamayacağınız fiyata işi teslim edeceğini söyleyen kişiler yüzünden sıkıntılar yaşıyor
onlarda buna kızıyor
konunuzu görünce dökülmüşler
Bu mesajdan alıntı yap

ted_desing

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-12-2007 #8
benlik bi sorun yok fiyat veren adamın acık adresini yazıyım kapısına dayanın ArkadaŞlar Yardimci Olurmusunuz Fİyat Konusunda
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 15-12-2007 #9
İşin şimdi gerçek yüzüne bakalım mı arkadaşlar.

Firma sahibisiniz ve bir iş aldınız. Tasarım okeylendi baskıya gittiniz. T**** diye nitelendirdiğiniz firmaya işi verdiniz.
Bu firmanın duvarında ne yazıyor biliyormusunuz ?

%10 Renk kaybı olabilir. Hatasız iş almak istiyorsanız %20 Ödeme yapın.

Yani işi teslim ettiğiniz de nasıl bir şey çıkacak belli değil.
Ayrıca orada bir çok kişiye de kaba kuvvet uygulandığını biliyorum.
Bir tasarım hazırladım demo aldım ve müşteriye sundum. Hatasız denildi ve o firmaya götürdüm. İş basit bir tablo
çıkan sonuç ne ?
Baskı için çalışmayı çevirdiklerinde tablolar çevrilmemiş çıkan iş çöp. Yeni den bastırdım. hatayı üstlenmediler.
Bu işin riskine girermisiniz.
Ucuz etin yahnisi misali bu arkadaşlar. A firması 500 YTL veriyor B firması 300 TL biri çok para kazanıyor demeyelim. İşin aslı astarı farklı.
Bu mesajdan alıntı yap

ted_desing

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-12-2007 #10
lafın kısası allah ıslah etsin hepsini ArkadaŞlar Yardimci Olurmusunuz Fİyat Konusunda fiyat felan istemiyorum. bu işin günahınıda sırtıma yüklemeyip cekiliyorum. kim yaparsa yapsın. hak hukuk önemli diğer tarafta ArkadaŞlar Yardimci Olurmusunuz Fİyat Konusunda sizde dikkat edin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
fiyat konusunda