Arkadaşlarım yardımm! Broşür için.

Corel Draw - Arkadaşlarım yardımm! Broşür için. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben bi market broşürü hazırlamak istiyorum. Bana Yardımcı olabilir misiniz? Ne yapmalıyım sizce? Programı pek bilmiyorum ama öğrenme aşamasındayım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler....

Alt 14-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben bi market broşürü hazırlamak istiyorum. Bana Yardımcı olabilir misiniz? Ne yapmalıyım sizce? Programı pek bilmiyorum ama öğrenme aşamasındayım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
market brosuru dediğin insört mü acaba yani ürün resimlerinin ve fiyatlarının bulunduğu bir çalışma eğer oyleyse öncelikle resimleri photoshopta dekupe etmekle başla daha sonrası için forumda ornekler var onlardan esinlenebilirsin ama o kadar genel sormussunki anladıgım kadarıyla sen sıfırdan nasıl yapılır onu sormussun e o da senin yapacagın tasarıma baglı once kafanda bişiler tasarlıycaksınki onlara gore programı nasıl kullanacagını bulasın
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-07-2008 #3
Evet resim ve fiyatların bulunduğu birşeyler yapmak istiyorum. Ama program hakkında biraz bilgi edinmem lazım. Resimleri ayarladım ama programı detaylı bir şekilde öğrenmem lazım. Şu anda nerden başlasam bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-07-2008 #4
Evet resim ve fiyatların bulunduğu birşeyler yapmak istiyorum. Ama program hakkında biraz bilgi edinmem lazım. Resimleri ayarladım ama programı detaylı bir şekilde öğrenmem lazım. Şu anda nerden başlasam bilmiyorum.
ilk önce bence [COLOR="DarkOrange"]corel draw soru ve sorunlarınız[/COLOR] bu linki inceleyin...daha sonra

Corel Draw buraya ziyaret edin... forum içersinde çok şey bulabilirsiniz. Tabi ki sorunlara cevap verip, yardım ederiz.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-07-2008 #5
teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaşlarım, broşür, icin, yardımm