Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D

Graficafe - Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ...

gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 02-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ben arkadaslarla yetinmezdim öğretmenler öğrenciler ablalar abiler Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D bizde ayrım yok Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D

çanakkaleye geziye gitmişdik kalacagımız yerin tam karsısı sahildi Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D bir akşam geldik yemekler yendi sahildeyiz müdür yardımcısı vardı mehmet hocamız onlarda oturuyorlardı kıyıda Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D biz kankam(esaat) la hiç muzurluk yapmadan dururmuyuz aldık kutu kolayı geçdik oturduk sahile kol kola sallanıyoruz Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D seviyorum ulen filan diyoruz Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D sarhoşuz ya:tongueout: herkes sok oldu arada kola içiyoruz ben hafifden bagır biraz diyom:tongueout: sonra bizim sazan arkadaslarımız mehmet hocaya söylüyor Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D hoca geliyor Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D napıyorsunuz siz burda bakayım nedir içdikleriniz diyo Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ben hemen fırla hemen dururmuyum Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D kola içiyoz hocam diyom ver bakim dedi oda içdi harbiden kolaymıs dedi Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D umdugunuz şey değilmiydi hocam dedim:tongueout:esatınkini aldı buda kola dedi Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ne sandınız ya dedik Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D neden bagırıyonuz o zaman dedi aşıgız dedik Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DD çok kötü bozulmusdu hoca Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D

sizlerde anlatın beraber gülelim Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D aklıma geldikçe anlatırım bende olay çokkkk:dance:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu konuda ayyüce ve demon arkadaşlarımızın anlatcakları çok şey olduğuna eminim Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DD özellikle onlardan bekliyoruz Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 02-11-2009 #3
Biz bir keresinde sınıftaki arkadaşımıza Mağapixel XD i Megapixel in bir üst versiyonu olduğuna 1 hafta inandırmıştık.O saf saf inanırken bizse her aklımıza geldiğinde kendimizden geçiyoruz..XD
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 03-11-2009 #4
Birkeresinde okuldayız hiç unutmam Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D en son sırada kankamla oturuyorum ön sıralardada ismoş var arkadas oda çok samimi. ben tel getirdim derse girerken titresime aldım ismoşa verdim oda gömleginin cebine koymus Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D hırka var belli olmuyor Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D sonra hoca geldi derse biz arkada kop kop Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D esat dedim ne var kanka dedi Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ver telefonu senlik var dedim verdi ben kendi telefona çagrı atıyorum arkadasda konuyu okuyordu Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye bi çıgırdı kalkdı Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D yuh ya dedik biz bu ne edepsizlik hocam Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ne bu ya filan ver gazı hoca sinirlendi hemen Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ama çagrı atmaya devam Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D arkadas kendinden geçdi artık Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D sınıfda anladı biz hep beraber gülmekden yerlere yattık ismoş hala aaaaaaaaaaa diyo Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D sonra tenefüs zili çaldı Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ismoş saçlarda elenktriklenme var kız dedim Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D diyiş o diyiş dayagı yedim Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D :dance: hoca ismoşa kıl olmusdu :dance:
Bu mesajdan alıntı yap
pegasuslu_71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pegasuslu_71

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 05-11-2009 #5
felakettik halada felaketiz.. Bekar evinde kalmanın keyfini o kadar iyi çıkarıyoruz ki Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D) eve misafir geldiyse o gece çok büyük şenlik var demektir...

Anlatsam burdan bizim köye yol olur ama eve gelen misafirin gece arabasını bi arkadas alıp gidiyorken arabanın sahibi olan kişiyi uyandırdık... panik halindeymisiz gibi yaptık çocuk baktı araba gidio Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D yalın ayak bağıra bağıra apartmandan dısarı çıktı sonra biz renk verdik ama sonu çok kötü olmustu gönlünü zor aldık bize iyi bi sıyırmıştı hatta Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D)
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 05-11-2009 #6
küçükken çok sessizdim ben Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ama sessizlik felaket getirir cinsinden Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DÖğretmen birgün Türkçe dersindeyiz 3. sınıfdı sanırım hatırlamıyorumm tam Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ben hiç derse katılmazdım Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ilk okulda çok tembeldimArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DD öğretmene cinslik yapasım geldi Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D bana konuyu oku canan dedi bende bilmiyorum dedimArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ama sessizceArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D sonra işde okucaksın dedi okumadım aldı beni müdüre götürdü :dance: bide yakamdan tuttu yaaaa :rofl: sonra müdür basladı sen okuyamıyormusun yavrucum filan okuyorum hemde çok iyi biliyorum dedimArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D hoca hayır bilmiyor dedi okuyamıyor dedi :rofl: bi kitap verdi ben basladım otomatik tüfek gibi okumaya Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D hocaa şaşırdı aaa filan dedi ben pis pis sırıtıyordum:dance: müdür dedi bumu okuyamayan öğrenci iyimisiniz dedi Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:Dtenefüsde yanıma gelin dedi Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ben aferini kapdım sınıfa gittim Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D bir daha hiç bir konuyu okutmadı bana :rofl: çok güzeldi ah ah akıllıymısım :dance::dance:
Bu mesajdan alıntı yap
demoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2009 #7
----bu konuda ayyüce ve demon arkadaşlarımızın anlatcakları çok şey olduğuna eminim

Ne güzel okul anılarımızı anlatcaktık kii konu kapandı Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D

Sende amma yaramaz mışın Canan'cım ya anılarımı depreştirdinArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DD
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 06-11-2009 #8
----bu konuda ayyüce ve demon arkadaşlarımızın anlatcakları çok şey olduğuna eminim

Ne güzel okul anılarımızı anlatcaktık kii konu kapandı Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D

Sende amma yaramaz mışın Canan'cım ya anılarımı depreştirdinArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DD
anlat hilalcim bizde gülelim Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D bende soytarılık çoktu Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D

hiç unutmam lise3deyiz beden dersi herkes dışarıda voleybol oynuyor ben elemanları kapdım esat benden sin ikbal karsı takımsın Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D 1 eleman eksik Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D kantinbciyi tutum getirdim Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D onuda aldık başladık futbol oynamaya Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ama herkes süper oynuyo bi ben bayan var Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D çelme çakıyom tekme atıyom Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D Allahdan bayan :tongueout:sonra beden öğretmeni görmüş filan canan gel dedi bıyrun dedim Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D futbolu çok seviyorsun dedi aşıgım hocam dedim Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D futbol spikeri olmanı istiyorum dedi Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D ben neler istiyomda olmuyo demişdim kovalamısdı beni :worried::worried::worried::dance::dance:
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-11-2009 #9
Biz bir keresinde sınıftaki arkadaşımıza Mağapixel XD i Megapixel in bir üst versiyonu olduğuna 1 hafta inandırmıştık.O saf saf inanırken bizse her aklımıza geldiğinde kendimizden geçiyoruz..XD
yaa ben buna bittim yaa süper yaa on numarasınız Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D

Bende de bir tane var ama yürek dayanmaz okumayaaa Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
Hatta birden fazla varrr hangisinden başlayayyım kiii Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
Ya ben süper telefonda konuşup adam işletirim; hatta inannın kredi kartı numarasına kadar da alırım var böyle bir kaç vukaatım Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
Haa tabii birde dershanedeyken 1 nisan da hoca yı bir şakaladım tam şakaladım yaaa Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
Hangisinden başlayayım Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 06-11-2009 #10
yaa ben buna bittim yaa süper yaa on numarasınız Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D

Bende de bir tane var ama yürek dayanmaz okumayaaa Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
Hatta birden fazla varrr hangisinden başlayayyım kiii Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
Ya ben süper telefonda konuşup adam işletirim; hatta inannın kredi kartı numarasına kadar da alırım var böyle bir kaç vukaatım Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
Haa tabii birde dershanedeyken 1 nisan da hoca yı bir şakaladım tam şakaladım yaaa Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
Hangisinden başlayayım Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
telefon Arkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:DDArkadaşlarınıza yaptıgınız en komik ve büyük şakalar:D
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları