Arkadaşlık Sitesi Logo Çalışmam

Logo Tasarımları - Arkadaşlık Sitesi Logo Çalışmam ...

cbt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cbt

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 29-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu ilk çalışmamdı. Renklere özen göstermedim, onlara dikkat etmeyin. Asıl danışmak istediğim; yazının okunur olup olmadığı.. Ben bu şekliyle pek beğenmedim açıkcası. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu da son çalışmam. İlk çalışmada yazıları o şekilde okunmaz kıldığıı görünce birden fikirlerim bitti, tıkandım :smile: 1-2 gün geçsin tekrar denerim. Şu anda hiçbirşey üretemiyorum..

Bu logo için düüşnceleriniz?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 29-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaştan çok sevgiliye hitaben olmuş. Bu siteye gir sevgili edin tarzında sanki. Siyah beyaz çalışmada yazıyı okuman için kafanı şekilden şekle sokma çabasına giriyorsun.
İkinci çalışmada evet amacına ulaşmıssın okunurluk oranı yükse ama şahsi fikrim bu bir arkadaşlık sitesi olucaksa o sevgili edinme imajını yok etmen lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 29-01-2009 #3
bana ne arkadaşlığı nede sevgiliyi anımsattı. çizdiğin kafaları oranlayınca anne çocuk ilişkileri üzerine eğitim veren bir site hissi uyandırdı bende. bence farklı ve daha toplu bir çalışma yapmalısın. bu logo hem enine hem boyuna çok yer kaplayıcı kurumsala oturtması sıkıntılı bir logo. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2009 #4
Arkadaştan çok sevgiliye hitaben olmuş. Bu siteye gir sevgili edin tarzında sanki. Siyah beyaz çalışmada yazıyı okuman için kafanı şekilden şekle sokma çabasına giriyorsun.
İkinci çalışmada evet amacına ulaşmıssın okunurluk oranı yükse ama şahsi fikrim bu bir arkadaşlık sitesi olucaksa o sevgili edinme imajını yok etmen lazım.
katılıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
designeer_hsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designeer_hsn

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2009 #5
evet banada anne ile çocuk arasında yaşanan bir sevgi sitesi gibi geldi...
Bu mesajdan alıntı yap
macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Alt 29-01-2009 #6
bana ne arkadaşlığı nede sevgiliyi anımsattı. çizdiğin kafaları oranlayınca anne çocuk ilişkileri üzerine eğitim veren bir site hissi uyandırdı bende. bence farklı ve daha toplu bir çalışma yapmalısın. bu logo hem enine hem boyuna çok yer kaplayıcı kurumsala oturtması sıkıntılı bir logo. kolay gelsin
Katılıyorum Anne ve çocuk kısmına yani, Aslında bu konu bayağı bi karışık tutup şimdi arkadaşlık diye iki erkek resmi koysan durum gene içinden çıkılmaz bi hal alacak, aynı şekilde bayan resmi koysanda Arkadaşlık Sitesi Logo Çalışmam arkadaşlıkla ilgili bi konu olduğu için bence 2 den fazla figür kullan gerçi yanlış anlamak istiyen bu yönde caba harcayan onada bi kulp takabilir.. Sana başarılar arkadaşım bu konuyu yansıtmak biraz zor sanırım Arkadaşlık Sitesi Logo Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
cbt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cbt

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 29-01-2009 #7
Açıkcası öyle olmuşsa daha iyi :smile: Sevgli, arkadaş bul. Aynı kapıya çıkar. Zaten genelde bir randevu bulmak için girer insanlar bu tarz bir siteye.

Fakat işte bunu çağrıştırmaktaysa kötü. Evet, bende siz söylediğinizde farkettim. Yakın zamanda daha yeni birşeyler üretmeye çalışcam. Sanırım bunun geleceği bu kadarmış :smile:

Hepinize teşekkürler arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaslik, calismam, logo, mutlu arkadas, mutluarkadas.com, sitesi, xxx