Arkadaşlık Sitesi Taslağım

Web Tasarımı - Arkadaşlık Sitesi Taslağım Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bir arkadaşlık sitesi web arayüzü yapmaya çalışıyorum ilk çalışma sonucu çıkan görseli beğeninize sunmak istedim öneri ve eleştirileriniz benim için önemli . şimdiden öneri ve eleştiriler için ...

energy_explode

Misafir

Alt 29-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bir arkadaşlık sitesi web arayüzü yapmaya çalışıyorum ilk çalışma sonucu çıkan görseli beğeninize sunmak istedim öneri ve eleştirileriniz benim için önemli . şimdiden öneri ve eleştiriler için teşekkür ederim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 30-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Açık konuşmak gerekirse bende pek fazla arkadaşlık sitesi izlenimi uyandırmadı ... *******esinlenmen için tavsiyem Arkadaşlık Sitesi Taslağım
Bu mesajdan alıntı yap

energy_explode

Misafir

Alt 30-01-2010 #3
bu aralar sıkıntı çekiyorum dostum yaptığım şeyleri beğenmiyorum ve beğenilebilecek çalışmalar çıkartamıyorum = ) dinlenmem gerek sanırım. sağol başlığıda yanlış yazmışım partner sitesi olacaktı
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-01-2010 #4
Konuyu saptırmak istemem ama ben olsam böyle bir çalışma yapmam.Sizinde yapmamanızı tavsiye ederim.Bazı değerlerimizin korunmasında her vatandaş gibi bizlerin de tavrımızı koymamız gerekmez mi sizce.
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 30-01-2010 #5
Diğer yaptıgın çalışmaları göz önünde bulundurarak yaptım aslında bu yorumu.Bencede bir kaç gün dinlenmek hayal dünyana fromat atmana yardımcı olacaktır Arkadaşlık Sitesi Taslağım aslıdan patner sitelerin yayın konsepti belli oldugu için seksiliği ön plana cıkarman gerekir siyah backgroun yerien farklı renkerl kullanarak ...

Nihat bey farklı bir görüş açısı tartışılır aslında profesyonellik mi yoksa değerler mi?

farklı bir forum başlığında seviyeli bir şekilde fikir alış verişi beyan edilebiilinir aslında
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-01-2010 #6
Bazı durumlarda değerler adına profesyonelliği bir kenara bırakmak gerekir diye düşünüyorum.

Tabi ki başka bir konu başlığı altında tartışılabilir.Memnuniyetle.
Bu mesajdan alıntı yap

energy_explode

Misafir

Alt 31-01-2010 #7
nihat dostum kısmi olarak sana katılıyorum ancak sahsi düşüncemdir ki bazen tasarımda sınırsızlıktan yanayım Arkadaşlık Sitesi Taslağım . el_chanco dostum dinlenmek iyi gelecektir bence de Arkadaşlık Sitesi Taslağım kısa bir mola vereyim zihinsel sürecime Arkadaşlık Sitesi Taslağım bu arada hayali bir tasarımım için baslık açtım o tasarımıda değerlendirirseniz memnunluk duyarım.
Bu mesajdan alıntı yap
hasantürkten isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasantürkten

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 31-01-2010 #8
Türkiye partner olayına bende karşıyım arkadaşlık sitesinden başka herşeyi çağtıştırabilir.
Farklı bir kulvarın güzel bir ürünü olabilir.ellerine sağlık ama böyle konulara tavrını koy ve karışma bence.
Bu mesajdan alıntı yap

energy_explode

Misafir

Alt 01-02-2010 #9
eleştirileri dikkate alacağım arkadaşlar teşekkür ederim Arkadaşlık Sitesi Taslağım
Bu mesajdan alıntı yap