arkdaşlar 3dmax ile bir sorunum var

3D Studio Max - arkdaşlar 3dmax ile bir sorunum var Sponsorlu Bağlantılar arkdaşlar daha önce xp kullanıyordum ve daha önce 3dmax de çalıştığım dosylarımı maxi açmadan önüzleme yapabiliyordum.Şimdi mecburiyetten vista kullanıyorum ve önüzleme yapamıyorum ne margeden görebiliyorum nede başka bir ...

grafik3458 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik3458

Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkdaşlar daha önce xp kullanıyordum ve daha önce 3dmax de çalıştığım dosylarımı maxi açmadan önüzleme yapabiliyordum.Şimdi mecburiyetten vista kullanıyorum ve önüzleme yapamıyorum ne margeden görebiliyorum nede başka bir yerden.hepsini açıp hangi dosyanın bana uygun olduğunu göremiyorum.bana bu konuda yardımcı olurmusunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DoyumsuzSevgili isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DoyumsuzSevgili

Grafiker / Yalova

Alt 30-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vistaya 3ds max i yüklemeyeceğiniz için dosyalarıda görememeniz gayet normal 3ds max xp programını tanıyor ve dolayısıyla dosyalrı görebilmeniz açısından açmasanızda 3ds maxin yüklü olması gerekir bilgisayarınızda benim bilgim bu konuda ama yanlış ama doru
Bu mesajdan alıntı yap
maybach isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maybach(37)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Desinatör / İstanbul

Alt 01-12-2008 #3
Vista'da Max çalışıyor. Yalnız v-rayde biraz sorun oluyor. Önizlemede bilgisayarın grafik ve performans ayarlarındandır. Eğer soruyu yanlış anlamadıysam
Bu mesajdan alıntı yap
lodOs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lodOs

Grafiker / Bursa

Alt 01-12-2008 #4
Evet max vistada çalışıyor, bende henüz bi problem yaratmadı. Ön izleme ya max dosyasının çok büyük olmasından kaynaklanıyodur ya da bilgisayarının grafik - gönünüm özelliklerinden dolayı. Benim fikrim de bu.
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 01-12-2008 #5
Bazı max dosyalarının boyutlarının büyük olmasından dolayı önlizlemede sorun yaşıyabilirsiniz, şayet bütün dosyalarda önizleme sorunu yaşıyorsanız [COLOR="DarkOrange"]ACDSee [/COLOR]kullanmanızı tavsiye edebilirim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
3dmax, arkdaslar, arkdaşlar, bir, ile, sorunum, var