ARMADİLLO REKLAM YARDIMCI STAJER ARIYOR... - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - ARMADİLLO REKLAM YARDIMCI STAJER ARIYOR... - Türkiye Geneli ...

armadilloreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

armadilloreklam

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARMADİLLO REKLAM YARDIMCI STAJER ARIYOR...

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Şişli'deki reklam ajansımıza PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR,INDESİNG KONUSUNDA TASARIM YAPABİLECEK DÜZEYDE, VE KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN ARKADAŞ ARANIYOR...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ARMADİLLO REKLAM YARDIMCI STAJER ARIYOR... - Türkiye Geneli - ARMADİLLO REKLAM YARDIMCI STAJER ARIYOR... - Türkiye Geneli ya da ARMADİLLO REKLAM YARDIMCI STAJER ARIYOR... - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ARMADİLLO REKLAM YARDIMCI STAJER ARIYOR... - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ARMADİLLO REKLAM YARDIMCI STAJER ARIYOR... - Türkiye Geneli | ARMADİLLO REKLAM YARDIMCI STAJER ARIYOR... - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sallamab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sallamab

Hiç Biri / Aydın

Alt 13-07-2011 #3
ilan güncel mi?
SEYDUNA21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SEYDUNA21

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2011 #4
cv'mi göndermiştim ama cvb alamadım.olumlu yada olumsuz bir cvb gelesydi bari ARMADİLLO REKLAM YARDIMCI STAJER ARIYOR... - Türkiye Geneli
selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 09-08-2011 #5
taksim tarafında ikamet etmekteyim,photoshop,corel,indesign,illustrator,fr eehand programlarını biliyorum,mikrosis egitim merkezi imzali grafikerlik sertifikam var adresime mail atabilirsiniz. *********
Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2011 #6
Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisinden 1 ay önce mevzun oldum.. Başarı sertifikamı 15 gün önce aldım eğitimim başarıyla tamamladım. kendimi gelştirebileceğim bir yerde çalışmak istiyorumm..

-Photoshop
-Illıstrator
-indesign
-Dremweawer (HTML)
-Flash

programlarını kullanabiyorummm, MAC ortamındada çalışabilirm

ilginizee