Armed Güvenlik logo revize

Logo Tasarımları - Armed Güvenlik logo revize ...

konsantre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konsantre(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yerleşik bir firmanın logosu olduğu için genel şablonundan çıkmak ya da yeni bir logo yapmak çok doğru gelmedi. Bu nedenle müşteriyi zora sokmaktansa kendimi zora sokup mevcut şablondan çıkmadan logoyu revize ettim. Ortadaki el figürü ne yapsam berbat duruyor. Logo şu anda kullanılıyor.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Disqust isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Disqust

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu Logo hakkında ne demek istediğinizi anlamadım ancak ben bu logo'nun 3 kez en iyi logo ödülü aldığını biliyorum. o yuzden şaka yaptıgınızı düşünerek gerçeksede ne söylemek istediğinizi anlamak isterim. Bu arada o logodaki el işareti burada alarm var dur anlamına gelir, geçiş yok, alarm var , gibi gibi anlamlar tasıdığını biliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
konsantre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konsantre(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2011 #3
Bu logonun ödül almış olabileceğini sanmıyorum. El işaretinde düşünce olarak sorun yok, şekil olarak var. El gibi değil eldiven gibi duruyor ayrıca pek estetik sayılmaz. koskoca logonun ortasındaki elin içinde küçücük firma ismi konup nasıl ödül alabilir bilmiyorum. register bile markadan daha büyük konmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Disqust isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Disqust

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-04-2012 #4
Bence dedıgınız dogru evet haklısınız bence ısım bıraz kucuk durmus ama hoş duruyor dısarıdan Armed Güvenlik logo revize
Bu mesajdan alıntı yap
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2012 #5
bence revize olmamış eski hali daha güzel.
buradan logo revize nedir bir inceleyin.
Bu mesajdan alıntı yap