Arrow Toolu bulamıyorum??

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Arrow Toolu bulamıyorum?? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Photoshopu yeni kullanmıyorum hatta ileri derecede bildiğimi sanıyorudm ama bir sitede Arrow tool ile bişeyler yapılmış ama ben Arrow toolu bulamadım:S yardmcı olursanız sevinirim.Herkese şimdiden teşekkürler..:disappoint:...

Alt 02-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Photoshopu yeni kullanmıyorum hatta ileri derecede bildiğimi sanıyorudm ama bir sitede Arrow tool ile bişeyler yapılmış ama ben Arrow toolu bulamadım:S yardmcı olursanız sevinirim.Herkese şimdiden teşekkürler..:disappoint:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deren

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bıkac yerde bende gordum kısayol (v) yazıyordu sanırım move tool oluyor
Bu mesajdan alıntı yap
serseriboy1331 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serseriboy1331

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-01-2008 #3
slm arrow bir puling oluyor sanırım bende var ama photoshop içinde hiç göremedim arrow menüsünü

ben keybord short ve menüs içeriğine baktım inan arrow denen bişey yok ama tahmin ettiğim gibi o bir KPT dir nette bi arama yap KPT arrow eğer bulamaz isen ben yollayabilirim suan evdeki pc de yok iş yerinde var yarın getiririm Arrow Toolu bulamıyorum?? Arrow Toolu bulamıyorum??
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-04-2010 #4

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

Psd Dosyaları bölümünden taşındı.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arrow