ARSM Firması İçin Hazırlanan Çalışmalar 2

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - ARSM Firması İçin Hazırlanan Çalışmalar 2 Sponsorlu Bağlantılar...

bynakkas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bynakkas(40)

Grafiker / Kocaeli

Alt 29-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım eline emeğine sağlık... gerçekten çok sıkı ve detaylı çalışmışsın.. şimdi herhangi biri için yorum yapamayacağım fakat genel itibari ile güzel çalışmalar..
dikkatimi çeken fontların çok sıradan oluşu ve bazı çalışmalarda logoyu yanlardan basık bir şekilde kullanman.. kendi kurumsalını bozmuşsun yani bunu hiç bir firma yetkilisi istemez sanırım..
başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
bynakkas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bynakkas(40)

Grafiker / Kocaeli

Alt 29-09-2008 #3
arkadaşım eline emeğine sağlık... gerçekten çok sıkı ve detaylı çalışmışsın.. şimdi herhangi biri için yorum yapamayacağım fakat genel itibari ile güzel çalışmalar..
dikkatimi çeken fontların çok sıradan oluşu ve bazı çalışmalarda logoyu yanlardan basık bir şekilde kullanman.. kendi kurumsalını bozmuşsun yani bunu hiç bir firma yetkilisi istemez sanırım..
başarılar...
Aslına bakarsan bu konuda çok detaylı biliye sahip değilim 10 yıldır vektörel çalışıyorum fakat hepsini ajanslara veriyor ve orada son halini alıyor çalışmalar. Mesela matbaa baskı ve kesim payları taşırmalar ibi konularda hemen hiç bilim yok denebilir.

: )) sadece araştırmalar ve toplayabildiğim dökümanlar sayesinde bili edinmeye çalışıyorum ....

zor oluyor fakat böyle durum yaniii....
yorumun için teşekkür ederim ... iyi çalışmalar diliyorum ...
Bu mesajdan alıntı yap
musthan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musthan

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2008 #4
çalışmaların hepsi çok güzel ama beyaz cd zarfında beni rahatsız eden bir şey var ki söylemeden edemicem.logoyu hem perspektifli hemde düz kullanmışsın ve bu ikisinin büyüklükleri hemen hemen aynı. Ayrıca fon olarak kullandığın perspektifli logonun tramı çok ağır, siyahım %20 yada %30 tramı kullanırsan ve öndeki logoyu küçültürsen zarfda çok güzel olur diye düşünüyorum.Yani Çalışma Hemen üstteki cd'ye benzerse daha güzel olur.
Bu mesajdan alıntı yap
ch4os isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ch4os

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 30-09-2008 #5
arkadasım basarılı olmuş tebrik ederim ulaşırsan bana paslasabiliriz.ARSM Firması İçin Hazırlanan Çalışmalar 2
Bu mesajdan alıntı yap
otytaner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otytaner

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #6
10 Yıldır vektörel çiziyorum demişsin ama baskı aşamasında bilgin olması lazım bence. Bu kadar güzel çalışmalar yapabiliyosan bu kadar kolay bir şeyi öğrenmek senin için sorun olmaz. Çalışmaların çok güzel, eminim sunumunda çok iyidir.

Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arsm, çalışmalar, firması, hazırlanan, icin