ArtCam Programı

CNC - ArtCam Programı ...

ArtCam Programı
alimyus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alimyus

Grafiker / İstanbul

ArtCam Programı

Alt 08-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar cnn si için ArtCam programını kullanan yok mu hiç?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 08-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben art cam kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2008 #3
Ben Kullandım Cnc Routar Kulandım Zamanlar Hayırdır Sorun nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
ermanco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ermanco

Grafiker / İzmir

Alt 11-01-2008 #4
slm ustalar ben morbidelli mobilya cnc si kullanıyorum bu artcamde fotografı taratıp cnc de mdfye oyma olarak nasıl işleriz bilgisi olan varsa veya artcamin kullanma klavuzu varsa eklersenız cok iyi olur tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
vurgun__24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vurgun__24

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 24-03-2008 #5
arkadaslar bana artcam lazım nerden bulabılırım yardımcı olursanız sevnırım sımdıden tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2008 #6
Kağıthane'de Eğitim veren bir firma var Zaten GoogLe'de aratırsanızda Bulabilirsiniz ve ArtCam O Kadar Ucuz Bir Program değil 1,000 $ ile 6,000 $ Arası Değişiyor Sürümüne Göre Kurs Bedeli ucuz ama 100 $
Bu mesajdan alıntı yap
grafiozan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiozan

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2008 #7
Kağıthane'de Eğitim veren bir firma var Zaten GoogLe'de aratırsanızda Bulabilirsiniz ve ArtCam O Kadar Ucuz Bir Program değil 1,000 $ ile 6,000 $ Arası Değişiyor Sürümüne Göre Kurs Bedeli ucuz ama 100 $
bilgi verdiğin için teşekkür ederim. dikkat ediyorum bir çok konuda tecrübeni paylaşıyorsun bu güzel davranış.
coreldraw, photoshop ,windows xp , muhasebe programlar , autocad , uzadıkça uzayan bir sürü program var. sendeki tüm programlar lisanslımı bilmiyorum. (ayrıca belirtmeliyim lisanssız program kullanmayın arkadaşlar yakalanınca cezaları var prestij'de kaybediyorsunuz ) coreldraw firması ve xp satan firmalar rütin kontroller yapıyorlar. ben arkadaşın iş yerinin o kadar parayı vereceğini sanmıyorum veya bizimkiler olsa hayatta vermezdi o parayı öğrenmek maksatlı denemeler yaparak işinide görüyorsa gidip lisanslı program satın alabilirler diye düşündüm ( deneme sürümünü belki kendi sitesindende çekebiliyorsundur denemek lazım )
eğitim için söylediğin kurs anadolu yakasında olsa tereddüt etmeden kayıt yaptırırdım. varsa bu yakada tanıdığın paylaşırsan sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 21-04-2008 #8
Artcam programını arkadaşlrımın dediği gibi internetten indiremessin.Hadi diyelimki b iryerden buldun indireceksin setupunu.Bu seferde senden dangıl isteyecek(usb gibi bir alet) onun için eğer 2d çalışıyorsan bir artcam insignia al.Zaten cnc varsa artcam i zaten alsan bile zarar etmessin.Hiç bilmiyorsan autocad ile çizim yap.Daha sonra onu pltye dxf ye çevir makinanda kullan.
Bu mesajdan alıntı yap
vurgun__24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vurgun__24

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-05-2008 #9
Ben enroute 3 programı kullanıyorum.3 boyutlu ıslemeler icin artcam kullanıyolarmıs ole duydum ArtCam Programı artcamı buldum ama dedıgınız gıbı dangıl ıstıyor yahu bunu kırmanın bı yolu olmalı ArtCam Programı..????????????

plotter kardes sen artcam kullanıyosun bana yardımcı olursan sevınirim. nasıl olsa meslektasız ArtCam Programı.simdiden tesekkur ederim ArtCam Programı
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-06-2008 #10
Bende Artcam Kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
artcam, cnc morbidelli program, program, programi, programı