ARTIK BIktım!

Forum Hakkında - ARTIK BIktım! Sponsorlu Bağlantılar Volkan tekin abi sen yorulmuyo musun ya gerçekten forumdaki eleman ilanlarinin altındaki uyarı mesajlarını görmekten ben bıktım : ) yazan kişiye de acıyorum. aslinda işi kolay ne de ...

ARTIK BIktım!
aNKa* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aNKa*

Webmaster / Ankara

ARTIK BIktım!

Alt 21-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Volkan tekin abi sen yorulmuyo musun yaARTIK BIktım!

gerçekten forumdaki eleman ilanlarinin altındaki uyarı mesajlarını görmekten ben bıktım : ) yazan kişiye de acıyorum. aslinda işi kolay ne de olsa kimse kurallara uymuyo. hatta bi eklenti yazalim vbulletine ilan konularının altına otomatik uyari eklensin ARTIK BIktım!

bence buna bi çözüm bulunmalı ; mesela düzgün ilan yazmayanlar banlanabilirler...

bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bıkmadım... ARTIK BIktım!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-07-2010 #3
Bıkmadım... ARTIK BIktım!
:rofl::rofl:ARTIK BIktım!rofl::rofl:

Süper bir cevap olmuş.

Forum'un sağlıklı ilerliyebilmesi için her an her yerde olan Volkan bey'e ve diğer yönetici arkadaşlara kolaylıklar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2010 #4
en azından şu açıdan bakmakta yarar var..

görüyoruz ki eklenen ilanlar ya da yarışmalarda zaman zaman (sitenin herhangi bir alakası ya da kabahatı olmasada) "kötü niyet" barındıran kullanıcılarla karşılaşılabiliyor. gerçekten kötülüğe adanmış bir kişiyi durdumak imkansız ama en azından birilerinin takipte olduğunu görmesi iyi birşey kanımca.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-07-2010 #5
Arkadaşlar, bizler bu işi severek yapıyoruz. Yaptığımız her doğru davranışın mesleğimize ve bize geri dönüşünün güzel olacağını düşünüyor ve gün geçtikçe görüyoruz.

İstiyoruz ki doğruyu bilen ve olması gerekeni bilen siz değerli üyelerimizin de bizlerin yanında olarak bu mesleği ve bu mesleğe bakış açısı yanlış olan insanların da doğruyu algılaya bilmenlerine bizlerle birlikte yardımcı olmanız.

Biz bıkmayalım, siz bıkmayın ve yardımlaşarak daha güzel günleri hep birlikte görelim...

Saygılarımla...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 21-07-2010 #6
Arkadaşlar, bizler bu işi severek yapıyoruz. Yaptığımız her doğru davranışın mesleğimize ve bize geri dönüşünün güzel olacağını düşünüyor ve gün geçtikçe görüyoruz.

İstiyoruz ki doğruyu bilen ve olması gerekeni bilen siz değerli üyelerimizin de bizlerin yanında olarak bu mesleği ve bu mesleğe bakış açısı yanlış olan insanların da doğruyu algılaya bilmenlerine bizlerle birlikte yardımcı olmanız.

Biz bıkmayalım, siz bıkmayın ve yardımlaşarak daha güzel günleri hep birlikte görelim...

Saygılarımla...
Saygıyla selamlıyorumARTIK BIktım! Doğru söze ne denir tabiki doğru denir.ARTIK BIktım! Sonuna kadar destekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
aNKa* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aNKa*

Webmaster / Ankara

Alt 26-07-2010 #7
çok doğrusun volkan abi ARTIK BIktım! her zamanki gibi.
bıkmak derken buna bir çözüm bulunmalı diye düşündüm. ilan veren arkdaşlar hiç bişeyi farknda değil. ARTIK BIktım! onn için böyle düşündüm.
yönetici tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 26-07-2010 #8
admin bıkacak olsa admin olmaz dalgasına bakardı. xD

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap