artik sansimiz yok

2050 Yılında Bir Balık - artik sansimiz yok ...

artik sansimiz yok
erolgurak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erolgurak

Grafiker / Çorum

artik sansimiz yok

Alt 09-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

artik sansimiz yok
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 09-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2050de böyle masmavi ucsuz bucaksız bir deniz, parıl parıl bir güneş olacaksa balıkta olur diye düşünüyorum.
mantık hatası var gibi geldi bana.
Ellerine sağlık.
Agalloch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Agalloch(30)

Ressam / İstanbul

Alt 09-02-2008 #3
Evet missgraphic e katılıyorum Burda yapıl görselligi güzelli icermiş .sadece görsellik degil ama içerikte ki yetersiz kalıyor... Görsellik olarak sorsaydın 10 üzerinden 9 verirdim renkler sahane konuyu biraz bulanıklastırsan değişiklikler olabilir

erolgurak

Grafiker / Çorum

Alt 09-02-2008 #4
güneş tam tepede bütün ihtişamıyla kavururken, acık ve sıcak kavurucu bir hava hakimdir.kompozisyon da suyu cok az gösterdim cunku su daha bitmemiştir, ama çok azalmıştır.o yuzden kompozisyonun 8/1 ini su icin ayırdım, gerisi güneşin hakimiyetinde.balık ise insanlık için hep bir şans anlamına gelmiş ve de o şekilde ifade edilmiştir.şans dediğimiz şey ise insanın aslında kendi elindedir.Bunu farketmek geç olsa bile. burda olta insanoğlunun hatası anlamına gelmektedir. ne balık ne güneş ne şanş.BUNU BİZ YAPTIK...
çalışmamın ana fikri ve teması budur.
saygılar...
splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-02-2008 #5
ama afişe bakacak insanlara tek tek afişi anlatamazsın ki.
bende küresel ısınmayı anlatan bir şey göremedim, güneşli bir gökyüzünde geniş objektifle çekilmiş fotoğrafa benziyor yani suyun azalmış olduğunu anlayamadım sen söylemeden ya da dünyanın güneşin hakimiyetinde olduğunu çünkü güneşi her zaman bu şekilde görüyoruz.
bence kuralık sokarsan işin daha anlaşılır olacaktır.

erolgurak

Grafiker / Çorum

artik sansimiz yok2

Alt 09-02-2008 #6
erol gürakartik sansimiz yok
guuggu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guuggu

Öğrenci (Diğer)

Alt 09-02-2008 #7
Bulutları koymassan güneşin hakimiyeti daha açık ve net gözükür

Ayrıca güneşi kocaman yapıp denizi çepeçevre saran bir çöl alanı vb yapmanı tavsiye ederim.Balık yerine de balık iskeleti koyarsan tamam.Yeme de yanında yat :cool1:=)artik sansimiz yok

Yorumumu dikkate almışsın eyvallah.Yanlız istersen bunu diğerlerine yorumlat "eskisi mi iyiydidi yoksa bu mu" gibi falan... sonra niye 2.oldum diye beni suçlarsın demedi deme (biliyorum çok oldum:-))

Tags
sans yok