artist 1

İllüstrasyon Çalışmaları - artist 1 ...

artist 1
akrmtch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

artist 1

Alt 09-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

artist 1
hergün bir tane :rofl:
daha ayrıntılı çalışmaya çalışıyorum
değerli yorumlarınızı beliyorum
saygılar
herkese iyi çalışmlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 09-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk yorum benden gelsin o zaman artist 1
Çok güzel çalışmışsında, neden gözlerden aşağıda kala kısma blur verdin ?
Bence vermeseydin daha güzel olurdu. Saçlar güzel olmuş. Gerçekten çok hızlı ilerliyorsun. Eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #3
Fatoş ablaya blur konusunda katılıyorum.Saçlar güzel olmuş emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 09-06-2009 #4
eline sağlık her gün daha da güzelleşiyor çalışmaların.tuval tarzından uzaklaşmışsın bu seferkinde ama yine güzel olmuş.birkaç şey var ama mesela yüzün alt kısmındaki bulanıklık keşke yapmasaydın.ya da yüzün bize uzak olan kısmına yan taraftan olabilirdi belki hafif bulanıklık.ayrıca saç bir öncekinden daha iyi ama deriye yedirmediğin için sonradan eklenmiş gibi duruyor.bence saç diplerine ten renginin bir iki ton koyu renginden ver ki saç deriye otursun.tabi gölgesini de eklemen lazım.ayrıca kulak yok.saçı örtüyor desek saç o kadar kabarık değil.bir de kirpikteki fazlalık biraz kız kirpiği gibi bir görünüm verdi bana.sol gözündekiler daha seyrek olabilirdi.kıyafetindeki görünüm,hele de kravatın bağlandığı yerdeki duruş süper.eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 09-06-2009 #5
ayrıntılar konusunda arkadaşlara katılıyorum.Bütün olarak başarılı ve güzel bir çalışma
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2009 #6
güzel bir çalışma olmuş. tebrik ederim.

eline sağlık her gün daha da güzelleşiyor çalışmaların.tuval tarzından uzaklaşmışsın bu seferkinde ama yine güzel olmuş.birkaç şey var ama mesela yüzün alt kısmındaki bulanıklık keşke yapmasaydın.ya da yüzün bize uzak olan kısmına yan taraftan olabilirdi belki hafif bulanıklık.ayrıca saç bir öncekinden daha iyi ama deriye yedirmediğin için sonradan eklenmiş gibi duruyor.bence saç diplerine ten renginin bir iki ton koyu renginden ver ki saç deriye otursun.tabi gölgesini de eklemen lazım.ayrıca kulak yok.saçı örtüyor desek saç o kadar kabarık değil.bir de kirpikteki fazlalık biraz kız kirpiği gibi bir görünüm verdi bana.sol gözündekiler daha seyrek olabilirdi.kıyafetindeki görünüm,hele de kravatın bağlandığı yerdeki duruş süper.eline sağlık
katılıyorum.

ayrıca sol gözün kirpiği yukarı bakarken, sağ taraf alta bakıyor.

iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 09-06-2009 #7
İlk yorum benden gelsin o zaman artist 1
Çok güzel çalışmışsında, neden gözlerden aşağıda kala kısma blur verdin ?
Bence vermeseydin daha güzel olurdu. Saçlar güzel olmuş. Gerçekten çok hızlı ilerliyorsun. Eline sağlık...
bazen düşüncelerimi tam yansıtamıyorum. özellikle bluru ( gözler önceki çalışmada dudaklalr ) gereksiz kullanıyorum galiba. teşekkürler yorum için
iyi çalışmlar

Fatoş ablaya blur konusunda katılıyorum.Saçlar güzel olmuş emeğine sağlık...
teşekkürler
iyi çalışmalar

saçları deriye yedirme önerisini dikkate alacağım. daha da ayrıntıya girme zamanı geldi :rofl: galiba. aslında kulak vardı ve sol taraftaki saç kısmı bu kadar uzun olmayacaktı ama kulak beni çok uğraştırdı beğenmeyince bende saça çevirdim. kirpikler biraz uzun ve kadınsı olmuş.
zaman ayırdığın için teşekkürler. iyi çalışmalar
ayrıntılar konusunda arkadaşlara katılıyorum.Bütün olarak başarılı ve güzel bir çalışma
eline sağlık
teşekkürler. iyi çalışmalar

güzel bir çalışma olmuş. tebrik ederim.

katılıyorum.

ayrıca sol gözün kirpiği yukarı bakarken, sağ taraf alta bakıyor.

iyi çalışmalar.
dikkatiniz için teşekkürler iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 09-06-2009 #8
Genel yorumlara katılmakla beraber,tebrik ediyorum bir sonraki daha iyi olacaktır.Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 09-06-2009 #9
Genel yorumlara katılmakla beraber,tebrik ediyorum bir sonraki daha iyi olacaktır.Ellerinize sağlık.
teşekkürler.
iyi çalışmlar
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 09-06-2009 #10
Arkadaşlar söylenmesi gerekeni söylemiş zaten azminiz çok güzel hergeçen gün bir merdiven çıkıyorsunuz saç konusunda sıkıntınız vardı bu çalışmanızda bu sıkıntı ortadan kalkmış tebrik ederim en göze çarpan ise başından gözlere kadar net ondan sonrasına blurluk vermeniz bu olmamış emeğinize sağlık kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları