Artpro+İllüstre kullanıcılarından bilgi rica ediyorum

Graficafe - Artpro+İllüstre kullanıcılarından bilgi rica ediyorum Sponsorlu Bağlantılar Eklemeyi becerebilecekmiyim bilmiyorum ama artpronun Paint style mapped picture kısmı ile ilgili bir sorum var. Photoshop ta düz olarak çalışılan bir tiff illüstrede aynı düzlükle sayfaya yerleştiriliyor.Herhangi bir ...

Artpro+İllüstre kullanıcılarından bilgi rica ediyorum
SHGİPTAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SHGİPTAR

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eklemeyi becerebilecekmiyim bilmiyorum ama artpronun Paint style mapped picture kısmı ile ilgili bir sorum var.
Photoshop ta düz olarak çalışılan bir tiff illüstrede aynı düzlükle sayfaya yerleştiriliyor.Herhangi bir oynama yapılmadan (ölçü,açı vs.değiştirilmeden)çalışılıp pdf olarak kaydediliyor.
Artproda İmport edilen iş yine rezülasyonlar aynen korunarak alınıyor.
Sonra Paint style penceresinde tiff i seçip baktığımızda Shear 180 görünüyor
Halbuki yerleştirme aşamasında böyle bişey yapılmamıştı.

Şimdi neden acaba düz görmem gereken resmi 180 ters görüyorum
Sebebini ben bulamadım tüm aramalarıma rağmen.
Sonrasında resmi değiştirme yapamayacağım için önemli bir sorun bu

Cevaplar için şimdiden teşekkürlerArtpro+İllüstre kullanıcılarından bilgi rica ediyorum

Beceremedim:P

Konular cavaplanmayınca yani devam etmedikçe geride kalıyo bu konuyu öne çekmek istedim geride kaldığı için görülemeyeceğini düşündüm bir şans daha vereyim dedim.

Özellikle Artprocular için diyorumki: Cevaplayamayabilirsiniz sorumu ama en azından fikirlerinizi söyleyebilirsiniz tartışarak doğru yolu bulmaya çalışırız

Hadi bakalım

[COLOR="Red"]flood yasak[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
flood