Aşçı menüsü

Fotoğraf - Resim - Aşçı menüsü ...

Konu Kapatılmıştır
Aşçı menüsü
spy_scorpion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spy_scorpion

Forumdan Uzaklaştırıldı

Aşçı menüsü

Alt 06-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar benim çok acil şu bazı restorantların önünde menün yazılı olduğu heykel bir usta vardır.benim o usta resmine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.bulan arkadaş eline geçen arkadaş atarsa sevinirim...!
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Sait SANCAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sait SANCAK

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunlar belki işine yarar

Aşçı menüsü
Aşçı menüsü
Aşçı menüsü
Aşçı menüsü
Aşçı menüsü
Aşçı menüsü

spy_scorpion

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-03-2008 #3
resimler için teşekkür ederim ama çok büyük boyutları şöyleki ben bunu bir pastane için ürünlerin olduğu bir menü olarak kullanmak istiyorum.menü alanı için kullamnabileceğim genişlik max. 205 px bu boyuta getirince ürünler sığmıyor.böyle yukardan aşağıya doğru açılan biraz uzun bir aşçılı menü ihtiyacım.

özet olarak aşçı resimli menü tahtası aşağıya doğru uzun genişliği max 205 px olan bir resime ihtiyacım hemde çok acil ve çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim yardımcı olan herkese teşekkür ederim..
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-03-2008 #4
resimler için teşekkür ederim ama çok büyük boyutları şöyleki ben bunu bir pastane için ürünlerin olduğu bir menü olarak kullanmak istiyorum.menü alanı için kullamnabileceğim genişlik max. 205 px bu boyuta getirince ürünler sığmıyor.böyle yukardan aşağıya doğru açılan biraz uzun bir aşçılı menü ihtiyacım.

özet olarak aşçı resimli menü tahtası aşağıya doğru uzun genişliği max 205 px olan bir resime ihtiyacım hemde çok acil ve çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim yardımcı olan herkese teşekkür ederim..
Çok mu büyük. :S

Mesleğinizi öğrenebilirmiyim?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

spy_scorpion

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-03-2008 #5
tabi bir üniversitede bilgisayar öğrencisiyim.web tasarımı yapmaya çalışıyorum bir pastaneye ve benim menü için ayarladığım alan 205px yükseklik farketmez yeterki istediğim şekilde(aşçı menüsü) olsun.yardımcı olursanız sevinirim.başka sorunuz var mıydı?teşekkür ederim..
THE KING isimli Üye şimdilik offline konumundadır

THE KING

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-06-2008 #6
siz neden insanların şevklerini ve iş aşklarını kırmak çin itina gösteriyorusunuz sora bilirmiyim. Sizin amacınız bişiyleri öğretip yardımcı olmak mı yoksa bişiyleri öğrenip yapmak isteyenlerin yoluna taş koymak mı saygılarımla............
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-06-2008 #7
tabi bir üniversitede bilgisayar öğrencisiyim.web tasarımı yapmaya çalışıyorum bir pastaneye ve benim menü için ayarladığım alan 205px yükseklik farketmez yeterki istediğim şekilde(aşçı menüsü) olsun.yardımcı olursanız sevinirim.başka sorunuz var mıydı?teşekkür ederim..
Hiç bir şey bilmeden tasarım yapmaya çalışıyorsanız benim mesleğimi baltalıyorsunuz demektir.

Eğer yukarıda ki resimleri istediğiniz ebata getiremiyorsanız bırakın tasarım yapmayı ve kendi işinizle ilgilenin!

siz neden insanların şevklerini ve iş aşklarını kırmak çin itina gösteriyorusunuz sora bilirmiyim. Sizin amacınız bişiyleri öğretip yardımcı olmak mı yoksa bişiyleri öğrenip yapmak isteyenlerin yoluna taş koymak mı saygılarımla............
Sizin amacınızı ben öğrenebilirmiyim?

Saygılarımla demişsiniz. Yapmaya çalıştığımız işi anlamayıp saygı nasıl gösterecekseniz...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Konu Kapatılmıştır

Tags
asci menu