Aseton Çalışmam

Ambalaj Tasarımı - Aseton Çalışmam ...

Aseton Çalışmam
WeSLey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WeSLey(23)

Grafiker / İstanbul

Aseton Çalışmam

Alt 30-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aseton Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu

Bortener isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bortener

Hiç Biri / Burdur

Alt 30-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tasarım olarak üzerinde çalışma yapılabilir ama ingilizceler hatalı yazılmış,
eğer Türkçe olarak kalması isteniyorsa hepsi Türkçe'ye çevrilmeli, üstte Aseton ile
başlayıp sonra Acetone olarak gidiyorsa ve ürün Türkiye sınırlarında satılacaksa
bence hepsi Türkçe olarak yazılmalıdır.
Nail Polish Romever hatalı, Remover olmalıdır, ayrıca ingilizcede büyük harflerde
İ yoktur.

Yazılım hataları ürün pazarlamalarında çok dikkat çeker bunları kontrol edebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
WeSLey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WeSLey(23)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2011 #3
tasarım olarak üzerinde çalışma yapılabilir ama ingilizceler hatalı yazılmış,
eğer Türkçe olarak kalması isteniyorsa hepsi Türkçe'ye çevrilmeli, üstte Aseton ile
başlayıp sonra Acetone olarak gidiyorsa ve ürün Türkiye sınırlarında satılacaksa
bence hepsi Türkçe olarak yazılmalıdır.
Nail Polish Romever hatalı, Remover olmalıdır, ayrıca ingilizcede büyük harflerde
İ yoktur.

Yazılım hataları ürün pazarlamalarında çok dikkat çeker bunları kontrol edebilirsiniz.
Bilgilendirme için tşkürler İngilizcem yokdur adam yazıp elime verdi bende hepsini yazdım ama türkiyede satılıyor istocda ama adam ingcede olsun dedi o yüzden yazdım bu işden sipriş alındı basıldı şimdi yenden sipariş veriyo
Bu mesajdan alıntı yap