ashley tisdale (illustrasyon )

İllüstrasyon Çalışmaları - ashley tisdale (illustrasyon ) Sponsorlu Bağlantılar ps cs4de ilk calışmamı yaptım arkadaşlar beğeninize sunuyorum. tüm fikir ve yorumlarınızı bekliyorum saygılar iyi çalışmalar...

akrmtch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 21-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ps cs4de ilk calışmamı yaptım arkadaşlar beğeninize sunuyorum.
tüm fikir ve yorumlarınızı bekliyorum
saygılar iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 21-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fotoğraf gibi olmuş, tebrik ederim ashley tisdale (illustrasyon )
Bir de biraz daha temiz çalışırsanız, harika olacak ashley tisdale (illustrasyon )

Ellerinize ve emeğinize sağlık +1.
Bu mesajdan alıntı yap
ponti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ponti(33)

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-06-2009 #3
Burun biraz problemli duruyor,birde yüz ve boyun çok bulanık olmuş sanki.Bunların dışında çok güzel,eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 21-06-2009 #4
Çalışmaların çok güzel fakat gereksiz blurlardan uzak dursanız dahada güzel olur bence.
Birde saçı çok güzel çizmişsiniz fakat kenarlarını silgiyle yumuşatmışsınız bunuda yapmayın bence. Bunlar benim fikirlerim. Elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 21-06-2009 #5
eline sağlık güzel olmuş ama çok fazla blurluk veriyorsun bu da hatların düzgünlüğünü seçmemde soruna neden oluyor.saç süper,bakışlar süper,burun ve ağız arası çok kısa bir de kolyenin zincir kısmı kalp kısmı kadar özenli olmamış ama her yerine bazen insan aynı özeni gösteremiyorashley tisdale (illustrasyon )başarılı ama kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2009 #6
Saçlar, gözler ve küpe harika ashley tisdale (illustrasyon ) Saçları böyle yapabilenleri kıskanıyorum bilesiniz! ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 21-06-2009 #7
Saçlar bakışlar çok güzel ama gözlerden aşağısında blurluk vermen pek hoş olmamış boyun kısmındada açık tonda bir gölge vermişsin benim şahsi fikrim boyun bölgesinde görüntü bozukluğu olmuş bunların dışında çok başarılı tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 21-06-2009 #8
arkadaşlara blurluk kısmında katılıyorum, onun dısında güzel çalışma emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
akrmtch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 21-06-2009 #9
Fotoğraf gibi olmuş, tebrik ederim ashley tisdale (illustrasyon )
Bir de biraz daha temiz çalışırsanız, harika olacak ashley tisdale (illustrasyon )

Ellerinize ve emeğinize sağlık +1.
herşeyi kavradım ama bu temizlik olayına bi çözüm bulamadım:sadsmile: ama onu da çözmeye kararlıyım. teşekkürler. iyi çalışmalar.

Burun biraz problemli duruyor,birde yüz ve boyun çok bulanık olmuş sanki.Bunların dışında çok güzel,eline sağlık..
bulanık görünmesi sanırım bu buluru tutturamamış olmamdan kaynaklarnıyor terşekkürler. iyi çalışmalar.

Çalışmaların çok güzel fakat gereksiz blurlardan uzak dursanız dahada güzel olur bence.
Birde saçı çok güzel çizmişsiniz fakat kenarlarını silgiyle yumuşatmışsınız bunuda yapmayın bence. Bunlar benim fikirlerim. Elinize sağlık...
bulur konusunda herkesten aynı eleştiriyi alıyorum bu olayı çözmem gerekiyor. kenarları silgiyle değil de beyaz renkle fırca aracıyla yaptım.. fikirleriniz önemli çünkü her seferinde yeni şeyler öğreniyorum. teşekkürler. iyi çalışmalar.

eline sağlık güzel olmuş ama çok fazla blurluk veriyorsun bu da hatların düzgünlüğünü seçmemde soruna neden oluyor.saç süper,bakışlar süper,burun ve ağız arası çok kısa bir de kolyenin zincir kısmı kalp kısmı kadar özenli olmamış ama her yerine bazen insan aynı özeni gösteremiyorashley tisdale (illustrasyon )başarılı ama kolay gelsin
teşekkürler fairylike önerilerini dikkate alacağım. uğraşırken galiba bir süre sonra duyarsızlaşıyorum bilgisayar başında eksiklerimi görmemde sıkıntı oluyor. teşekkürler iyi çalışmalar.

Saçlar, gözler ve küpe harika ashley tisdale (illustrasyon ) Saçları böyle yapabilenleri kıskanıyorum bilesiniz! ellerinize sağlık.
saçları deneye deneye sonunda iyiye doğru gidiyorum galiba. teşekkürler. iyi çalışmalar.

Saçlar bakışlar çok güzel ama gözlerden aşağısında blurluk vermen pek hoş olmamış boyun kısmındada açık tonda bir gölge vermişsin benim şahsi fikrim boyun bölgesinde görüntü bozukluğu olmuş bunların dışında çok başarılı tebrik ederim.
boyun bölgesi ve bulurluk önerilerinizi dikkate alacağım. teşekkürler . iyi çalışmalar

arkadaşlara blurluk kısmında katılıyorum, onun dısında güzel çalışma emeğine sağlık
teşekkürler . iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 21-06-2009 #10
Gözler haricinde ki blur görüntüyü farketmemiş olamazsınız.Çoğunlukla çizimlerinizde oluyor bu tarzınız ise bişey diyemeyiz tabii ama değilse,çizimdeki hatalarınızdan sıyrılmanız ilerliyor olmanız çok güzel birde işin içine blur görüntü yerine netliği tercih ederseniz çok daha güzel olur bence.Bu haliyle gözü de yoruyor.Tebrik ederim ,başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları