Aşığın sazı :)

3D Studio Max - Aşığın sazı :) ...

yavuz94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz94

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 28-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Buyrun arkadaşlar,kendim geliştirme adına yaptığım bir çalışma. Evet,pek birşey yapmadım,kutulardan ibaret bir çalışma oldu yine ama buna rağmen bana kattığı birşeyler oldu.
Eleştirilerinizi bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ucurum22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 28-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arka plana bir kaç sedir yastığı ve duvara kilim atılsa daha hoş olurdu bence..
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 28-02-2010 #3
Arkaplna birşey yapıcaktım,düşündüm düşündüm bulamadım:S Ama fikir güzelmiş. Denemeye çalışıcam. teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
sakızlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sakızlı

Hiç Biri / Konya

Alt 01-03-2010 #4
beni modelleme bölümü ilgilendiriyor.birkaç kutu diye yaptığın işi küçük görmemelisin.bu kutulardan küp bile yapamayan birçok kişi birçok sitede nasıl olmuş diye hazır model çalışmalarını yoruma sunuyor.ben üç boyut olarak çalışan arkadaşlar olarak göremiyorum ne yazıkki onları.olsa olsa renderci diyesim geliyor.insanın kendi ürettiği gibisi yoktur.tabii herkesin amacı ve düşüncesi farklı .çalışman gayet başarılı.modelleme ve orantılar mükemmel.apkaplana gelince böylede hoş duruyor.zaten bağlama yalnızlığa terkedilmek üzere .duvara asıp kilim ve sedir le süsleyip nostaljik olacağına, bırak heran için ele alınmaya hazır ilhamını halktan alan halkın gerçek çalgısı olarak kalsın. eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 01-03-2010 #5
of saza bak .. güsel.. eline saglıkAşığın sazı :)
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 01-03-2010 #6
Sakızlı;
Söyediğiniz sözlerde haklıınız,cesaret vermenizden dolayı teşekkür ederim Aşığın sazı :) Ayrıca yorumunuz için de teşekkürler.
MagiC_She58 ;
Sağol Aşığın sazı :)
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2010 #7
beni modelleme bölümü ilgilendiriyor.birkaç kutu diye yaptığın işi küçük görmemelisin.bu kutulardan küp bile yapamayan birçok kişi birçok sitede nasıl olmuş diye hazır model çalışmalarını yoruma sunuyor.ben üç boyut olarak çalışan arkadaşlar olarak göremiyorum ne yazıkki onları.olsa olsa renderci diyesim geliyor.insanın kendi ürettiği gibisi yoktur.tabii herkesin amacı ve düşüncesi farklı .çalışman gayet başarılı.modelleme ve orantılar mükemmel.apkaplana gelince böylede hoş duruyor.zaten bağlama yalnızlığa terkedilmek üzere .duvara asıp kilim ve sedir le süsleyip nostaljik olacağına, bırak heran için ele alınmaya hazır ilhamını halktan alan halkın gerçek çalgısı olarak kalsın. eline sağlık..
:alkis::alkis:
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?