Aşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Aşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbul ...

alkalemyazeline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alkalemyazeline(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan Sonuçlanmıştır...

Başvuru Yeteri kadar sayıya ulaşmış olup ilgi gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim...
Aşk ile çalışacak stajyer aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: 2015-2016 Yılı Staj Dönemi İçin PTS/SAL/ÇRŞ ve ÇRŞ/PRŞ/CUM Gruplarından 1'er arkadaşımla Çalışmak istiyorum,

Verebileceklerimiz;

1-Resmi Staj Maaşı
2-Yemek
3-Servis
4-Çalışabilecek Ortam
5-AŞK İle Tüm Zorluklarına Katlanarak Usta - Çırak ilişkisi içinde yeri geldiğinde azar yeri geldiğinde sevgi ile Ama Çok Çalışarak ödev yaparak Bu Mesleği Ekmeğe dönüştürebilme Yetisi / Altın Bilezik

Var olmasına Rağmen sizin Tercihiniz İlk 4 madde ise iletişime Geçmeyiniz...

Gün içinde Çok Yoğun olabilme durumuma karşın Mail ve Whatsapp iletişimini tercih ederseniz sevinirim...

Saygı ve Sevgilerimle
Servet Şahin

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Aşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbulAşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbulAşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbulAşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

alkalemyazeline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alkalemyazeline(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2015 #3
İlan Sonuçlanmıştır...

Başvuru Yeteri kadar sayıya ulaşmış olup ilgi gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim...