Aşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Aşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbul ...

alkalemyazeline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alkalemyazeline(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aşk ile çalışacak stajyer aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Yine ve Yeniden 2016-2017 Yılı Staj Dönemi İçin PTS/SAL/ÇRŞ ve ÇRŞ/PRŞ/CUM Gruplarından 1'er arkadaşımla Çalışmak istiyorum,

Okul Döneminde bizim ile birlikte olacak arkadaşımın Yazın iş sürecinin başlaması birinci önceliğimizdir.

Verebileceklerimiz;

1-Resmi Staj Maaşı
2-Yemek
3-Servis
4-Çalışabilecek Ortam
5-AŞK İle Tüm Zorluklarına Katlanarak Usta - Çırak ilişkisi içinde yeri geldiğinde azar yeri geldiğinde sevgi ile Ama Çok Çalışarak ödev yaparak Bu Mesleği Ekmeğe dönüştürebilme Yetisi / Altın Bilezik

Var olmasına Rağmen sizin Tercihiniz İlk 4 madde ise iletişime Geçmeyiniz...

Gün içinde Çok Yoğun olabilme durumuma karşın Mail ve Whatsapp iletişimini tercih ederseniz sevinirim...

Saygı ve Sevgilerimle
Servet Şahin

E-posta:

Telefon: 0552 314 21 99
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Aşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbulAşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbulAşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbulAşk ile çalışacak stajyer aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
alkalemyazeline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alkalemyazeline(36)

Grafiker / İstanbul

Aranan aşıklar bulunmuştur

Alt 27-06-2016 #3
Merhaba,
bu yılda Aranan Aşıkları Bulduk, ve işe baylıyoruz. Teşekkürler Grafikerler.net.
İlgi ve alaka gösteren Herkese Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap