Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play

Edebiyat - Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play ...

child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 13-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

AŞK TARLASI...

Bir tutam sevgiye aç topraklar
Umutla beslenen gül fidanlar;
Renkli hayallerle süslü o mavi yolculuk,
Gönlümün SONSUZ DÜZLÜĞÜ aşk tarlası...

Yaşanamamış gerçek öykülerle dolu
Sessiz sedasız ilerleyen serüven;
Uykuya dalmış en masum çiçekler furyası,
Ruhumun EŞSİZ BOŞLUĞU aşk tarlası...

Kanat kanat yükselen çığlıklar
Issız karanlığın bir diğer yüzü;
Gözbebeklerimde büyüyen yoksul çocuklar,
Sevgimin DERİN BUĞUSU aşk tarlası...

Yorgunluğun, bitmişliğin adresi
'Kadere sitem'in susmayan sesi!
Kendimi kaybettiğim "korku" kafesi
DÖRT DUVARIN TA KENDİSİ, AŞK TARLASI...

Şiir: child_play
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Diğer şiirlerinden farklı bir tarzda yazmışsın Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play. Dörtlükler şeklinde daha çok şiirimsi olmuş. Ama açık olacağım bu, diğerleri kadar etkilemedi beni Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play.

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2010 #3
İnanamıyorum sana, bu ne hız Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play
Harikasın valla, tebrik ederim.
Parça parça sunuyorsun ya daha tatlı oluyor galibaAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playD
Olsun yinede kitap konusunda ısrar ediyorum. Mazeret sunma ama, tamam de olsun bitsinAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play

Bu arada bu aşk tarlası ne tarafa düşüyor? Herkesin gidip görmesini isteyeceğim.(Ben dahil) Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play

Ellerine yüreğine sağlık...

tdesingner84; etkilememe sebebini ben biliyorum sanırım. İçinde diğerlerine benzer bir acı yok. İçinde acı barındıran şiirler, makaleler daha çok etkiler kişiyi.

Sezen Aksu'nun şarkısındaki "Acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir" cünlesi gibi...
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 13-03-2010 #4
Diğer şiirlerinden farklı bir tarzda yazmışsın Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play. Dörtlükler şeklinde daha çok şiirimsi olmuş. Ama açık olacağım bu, diğerleri kadar etkilemedi beni Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play.

Teşekkürler.
Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play Evet, etkilememiş olması gayet normal. Çünkü askerde yazmıştım bunu Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playDAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play Asker psikolojisi. Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playD

Demek etkilenmek istiyosun? :tongueout: Kısa bir zaman sonra 9 sayfalık bir şiirimi (destanımı :giggleAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play paylaşacağım. Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play Etkileneceğini düşünüyorum. Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playD

Yorum için teşekkürler Özgül. :wink:

İnanamıyorum sana, bu ne hız Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play
Harikasın valla, tebrik ederim.
Parça parça sunuyorsun ya daha tatlı oluyor galibaAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playD
Olsun yinede kitap konusunda ısrar ediyorum. Mazeret sunma ama, tamam de olsun bitsinAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play

Bu arada bu aşk tarlası ne tarafa düşüyor? Herkesin gidip görmesini isteyeceğim.(Ben dahil) Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play

Ellerine yüreğine sağlık...

tdesingner84; etkilememe sebebini ben biliyorum sanırım. İçinde diğerlerine benzer bir acı yok. İçinde acı barındıran şiirler, makaleler daha çok etkiler kişiyi.

Sezen Aksu'nun şarkısındaki "Acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir" cünlesi gibi...
:giggle: İnsanda 10 parmak klavye olmayagörsün. :giggle: Senin konuşma hızında yazabilirim. Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play Hatta konuşacaklarını önceden tahmin edip, senden önce de yazabilirim. :rofl:

Kitap konusu, şu an için (ve tahmin ediyorum ki uzun bir süre için) beklemede. :S Ama kısmet. :angel: Olur mu olur. Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play

Aşk Tarlası'nın ne tarafa düştüğü konusuna gelince...
Şöyle söyleyeyim:

Hani umutlarını "sulamadığın halde" yeşerir ya;
Hani moralinin en bozuk olduğu anlarda bile, sebep yok iken "gülümsersin" ya;
Hani 3 dakika önce sen "kendinsindir", 4. dakikada bambaşka "birisindir" ya;
Hani geceler soğuktur; ama sen "güneş" gibi sıcak, aydınlıksındır ya;
Nasıl anlatsam daha bilemiyorum...
İşte öyle bir yerde "Aşk Tarlası"... :angel:

Avuçlarımın "kırk santim" üzerinde; gözlerimin "iki karış" altında; benliğimin derinlerinde; SENSİZLİĞİN TAM ORTASINDA, kalbimdedir bu "Aşk Tarlası".

Yüreğine sağlık Kurbiş. Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2010 #5
güzel yerdeymiş bu tarla.. Yinede en iyisi kimseye tarif etmemek, bulabilmek bayağı zor sanırım...

bu arada bir daha ki şiirinden sonra benim yorumumu da yaz lütfenAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play madem yapabiliyorsun görelim bakalımAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playDAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playDAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playD
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 13-03-2010 #6
güzel yerdeymiş bu tarla.. Yinede en iyisi kimseye tarif etmemek, bulabilmek bayağı zor sanırım...

bu arada bir daha ki şiirinden sonra benim yorumumu da yaz lütfenAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play madem yapabiliyorsun görelim bakalımAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playDAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playDAşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_playD
:giggle: Yooooook. Yazmammmmm. :giggle:

Yinede en iyisi kimseye tarif etmemek, bulabilmek bayağı zor sanırım...
Bulabilene "AŞK" olsun. :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
wildturk1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wildturk1

Özel

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 13-03-2010 #7
eyy aşk sen nelere kadirsin Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play

ben beğendim üstad yüreğin dert görmesin
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 14-03-2010 #8
eyy aşk sen nelere kadirsin Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play

ben beğendim üstad yüreğin dert görmesin
Beğendiğine sevindim kardeşim. :wink: Yüreğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
N.design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-03-2010 #9
"Yorgunluğun, bitmişliğin adresi
DÖRT DUVARIN TA KENDİSİ, AŞK TARLASI..."

yüreğine sağlık kardeşim Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 15-03-2010 #10
"Yorgunluğun, bitmişliğin adresi
DÖRT DUVARIN TA KENDİSİ, AŞK TARLASI..."

yüreğine sağlık kardeşim Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play
Teşekkür ederim kardeşim. Aşk Tarlası... (Kendi şiirimdir) child_play Senin de gönlüne sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları