Aşk Templatesi

Photoshop - Aşk Templatesi ...

Aşk Templatesi

Aşk Templatesi

Alt 30-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kendimce birşeyler yapmaya çalıştım...Çoğunuza göre basit gelebilir ama inşaallah beğenirsiniz...Frontpage'de textleri ekleyeceğim ve birde 1-2 ufak kod,onlarda bitince tamamdır siteAşk Templatesi...İsteyen olursa templateyi arkadaşlar mesajla bildirebilirsinizAşk Templatesi

İşte Resmi:

Aşk Templatesi :o:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pakers isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pakers

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 30-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ellerine sağlık.bnde çok istiyorum photoshopta templates yapmayı fakat dreamweara nasıl aktaracağım bilmiyorum.siz bana yardımcı olabilirsiniz belki şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Linux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Linux(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 30-12-2007 #3
en alttaki tablo sitenin genişliğinde olabilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-12-2007 #4
ellerine sağlık.bnde çok istiyorum photoshopta templates yapmayı fakat dreamweara nasıl aktaracağım bilmiyorum.siz bana yardımcı olabilirsiniz belki şimdiden teşekkürler..
yorum için saol öncelikle...tavsiyem dreamwear değilde frontpage 2007 kullanmanAşk Templatesi frontpage gerçekten kullanışlık bak yapacağın şu..siteni tamamladıktan sonra ps'de file-> save for web diyip,masaüstünde bir klasör açıp içine kaydetmen...bunu yaptıktan sonra klasöre girip index'e sağ tıklayıp-> birlikte aç->frontpage share point'le aç diyip ordan düzenleyebilirsin çok rahat şekildeAşk Templatesi tabi ufak tefek kod bilgileri de gerekli...
************.

Mutlu yıllar herkese...
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-12-2007 #5
yorum için saol öncelikle...tavsiyem dreamwear değilde frontpage 2007 kullanmanAşk Templatesi frontpage gerçekten kullanışlık bak yapacağın şu..siteni tamamladıktan sonra ps'de file-> save for web diyip,masaüstünde bir klasör açıp içine kaydetmen...bunu yaptıktan sonra klasöre girip index'e sağ tıklayıp-> birlikte aç->frontpage share point'le aç diyip ordan düzenleyebilirsin çok rahat şekildeAşk Templatesi tabi ufak tefek kod bilgileri de gerekli...
************.

Mutlu yıllar herkese...
forumda warez yasak
teklif etmek de yasak

kuralları okuyun
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-01-2008 #6
en alttaki tablo sitenin genişliğinde olabilirdi.
evet çoq doğru söylemişsin.Biraz renk karışımı olursa güsel olur göze hoş geliyor.Tasarımlarında başarılı olmanı ve devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
sevgi, love template, love, ask template, ask, tempaltes, template

Kapat
Şifremi Unuttum?