Aşk Tutulması.

Sinema & Tiyatro - Aşk Tutulması. ...

Aşk Tutulması.
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Dosya15

Aşk Tutulması.

Alt 12-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aşk Tutulması.

Tür : / Romantik Komedi

Gösterim Tarihi : 24 Ekim 2008

Yönetmen : Murat Şeker

Yapım : 2008, Türkiye

Oyuncular

Tolgahan Sayışman (Uğur) , Fahriye Evcen (Pınar) , Tim Seyfi , Ali Erkazan , Suzan Aksoy , Ayten Uncuoğlu , Murat Akkoyunlu , Yasemin Öztürk

FİLMİN KONUSU;
30’lu yaşlarında Fenerbahçe tutkunu, mahalle çocuğu, yakışıklı Uğur ile 25’inde kariyer tutkunu, ailesine bağlı, güzel Pınar arasında yaşanan aşkın, sadakat, rekabet, tutku ve batıl inanç temaları üzerine kurulu eğlenceli hikayesi.

Kalbinde sevdalı olduğu takım Fenerbahçe ve aşık olduğu kız Pınar’a yer veren Uğur, bu iki aşk arasında bir seçim yapmaya zorlanır. Bakalım bu hikaye nereye varır?

2 Süper Film Birden ve Plajda filmlerinin yönetmeni Murat Şeker'in üçüncü filmi olan Aşk Tutulması'na Erhan Emre, Feridun Düzağaç ve Rahşan Gülşen gibi isimlerin performansları da renk katıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

Alt 28-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok hoş bir film bence en azından ıssız adam a tercih ederim biraz daha bize özümüze yakın bir film sayılır dejenere hayatları aşk filmi deyip gözümüze sokmuyor ,ve fenerbahçe sevdası olan herkese tavsiyemdir güzel bir film...
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-04-2009 #3
çok hoş bir film bence en azından ıssız adam a tercih ederim biraz daha bize özümüze yakın bir film sayılır dejenere hayatları aşk filmi deyip gözümüze sokmuyor ,ve fenerbahçe sevdası olan herkese tavsiyemdir güzel bir film...
Aynen katılıyorum.

Aşk Tutulması, Türk gelenek ve göreneklerine uygun bir film Aşk Tutulması. ve farkında olmadan bayağı gülmüştüm bu filmi izlerken :alkis:
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 29-04-2009 #4
Aşk Tutulması. Ütü yaparken vakit geçsin diye izliyordum, fazla abartılı buldum.
Bu mesajdan alıntı yap

donie

Grafiker / İzmir

Alt 29-04-2009 #5
Aynen katılıyorum.

Aşk Tutulması, Türk gelenek ve göreneklerine uygun bir film Aşk Tutulması. ve farkında olmadan bayağı gülmüştüm bu filmi izlerken :alkis:
:rofl:sansür kurulu gibi olmasın da yani ıssız adam da bizi anlatan birşey yok gitgide kötüye giden durumumuza destek sadece... vs. vs...:wink:

Aşk Tutulması.Aşk Tutulması.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-04-2009 #6
sonu hariç bencede çok güzel bir filim beşiktaşlı olmama rağmen beğendim.Aşk Tutulması. Fenerbahçelilerin izlemesini tavsiye ederim Aşk Tutulması.
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 01-05-2009 #7
Henüz 2 gün önce aldığım bir film Aşk Tutulması. Tvsiye edermisiniz ? Yoksa boşa zaman harcamamalı mıyım ? Aşk Tutulması.
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-05-2009 #8
Henüz 2 gün önce aldığım bir film Aşk Tutulması. Tvsiye edermisiniz ? Yoksa boşa zaman harcamamalı mıyım ? Aşk Tutulması.
Bence boşa zaman değil ama beğeni kişiden kişiye değişir :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

donie

Grafiker / İzmir

Alt 01-05-2009 #9
zaten almışsın Aşk Tutulması. eğlenceli bir film çok şey beklemeden eğlenmek için izlenir:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 01-05-2009 #10
Filmi almak izlemek zorunda oldugum anlamına gelmezki Aşk Tutulması. Tşkler tavsiyeler için .Hepyek sana güveniyorum Aşk Tutulması. En kısa sürede izliycem bakalım Aşk Tutulması.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tutulmasi

Kapat
Şifremi Unuttum?