askerde grafikerlık işe yarıyormu

Graficafe - askerde grafikerlık işe yarıyormu Sponsorlu Bağlantılar evet arkadaslar seneye askerım acaba grafiker olduktan sonra askere giden varmı vaya gittiyse bi işe yarıyormu lütfen cevap...

semih_88_13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semih_88_13

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

evet arkadaslar seneye askerım acaba grafiker olduktan sonra askere giden varmı vaya gittiyse bi işe yarıyormu lütfen cevap
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 13-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
askerde grafikerlık işe yarıyormu İş başa düştü demek...Bilmiyorum ama inş. yarar askerde grafikerlık işe yarıyormu
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 13-12-2007 #3
Bir işe yaramıyor =) Biraz şansın olması lazım... Bir kere bilgisayarın başına oturtular. o günden sonra tüm askerliğim boyunca yazıcı olarak yaptım =). Allah kolaylık ve sabır versin şimdiden..
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2007 #4
evet yazıcı olma şansın yüksek. ama sana tavsiyem olayı akışına bırak. Yazıcılığında dezavantajları ve avantajları var elbette. Bunu da yaşayarak öğreneceksin. askerde grafikerlık işe yarıyormu Allah sağlık versin gerisi kolay
Bu mesajdan alıntı yap

semih_88_13

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-12-2007 #5
evet yazıcı olma şansın yüksek. ama sana tavsiyem olayı akışına bırak. Yazıcılığında dezavantajları ve avantajları var elbette. Bunu da yaşayarak öğreneceksin. askerde grafikerlık işe yarıyormu Allah sağlık versin gerisi kolay
çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için
Bu mesajdan alıntı yap
straus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

straus(40)

Grafiker / Aydın

grafiasker

Alt 13-12-2007 #6
dostum birde şöyle bir şans (eşek sansı) var yazıcıları varsa tabelacıları olabilirsin boyayla şablon felan basabilirisin. eğer çizimin iyiyse harita çizdirirler. velhasıl gündüz ayrı gece ayrı sürünürsün askerde grafikerlık işe yarıyormu durum ve koşullar gerektirirse grafikerim de. Birde tavsiyem olsun sivrilme ne önde dur ne arkada ortalarda bitir askerliğini.
Bu mesajdan alıntı yap

semih_88_13

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-12-2007 #7
dostum birde şöyle bir şans (eşek sansı) var yazıcıları varsa tabelacıları olabilirsin boyayla şablon felan basabilirisin. eğer çizimin iyiyse harita çizdirirler. velhasıl gündüz ayrı gece ayrı sürünürsün askerde grafikerlık işe yarıyormu durum ve koşullar gerektirirse grafikerim de. Birde tavsiyem olsun sivrilme ne önde dur ne arkada ortalarda bitir askerliğini.
tesekkur ederim bu bilggi önemliydi
Bu mesajdan alıntı yap
kerrigan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerrigan

Hiç Biri / Muğla

Alt 13-12-2007 #8
Ben Ankara'da yaptım. Fotokopi çek, cd bas, eğitim cd kapaklarını hazırla (hazır şablon üzerine isim yazamak sadece), tarama yap...vb işler. Arada bir iki kastırık iş de gelebiliyor... Sizi gece nöbetinden, mıntıkadan veya spordan kurtarmıyor, ama hiç değilse önünüzde bilgisayar oluyor. Nezih ortam, az komutan takılıyorsunuz... Güzel yani.
Bu mesajdan alıntı yap
alimyus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alimyus

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2007 #9
bu tamamen nerede askerlik yapacağına bağlı. Eğer bünyesinde matbaası olan yerde askerlik yaparsan grafikerlik işine yarar. yok eğer matbaası yoksa strausun da dediği gibi tabelacı olursun bi ploterde yazı falan kesersin. bununda kötü ve iyi yanları çok. Bencede herşeyi oluruna bırak ve bol bol dua et.
Bu mesajdan alıntı yap
kara kule isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kara kule

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2007 #10
ben de mayısta askere gideceğim. bakalım ne olacak halimiz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
askerde, grafikerlk, yaryormu

Kapat
Şifremi Unuttum?