askerliğim yeni bitti !! Kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum. - İstanbul

İş Arayan İlanları - askerliğim yeni bitti !! Kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum. - İstanbul ...

askerliğim yeni bitti !! Kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum. - İstanbul
furkancetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkancetin

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

askerliğim yeni bitti !! Kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe PhotoShop
Adobe illustrator
Adobe Flash
Adobe Indesign
Adobe Dreamweaver

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum.

Uzun vadelide çalışmak isterim.
İstanbul Avrupa yakasındayım.

E-posta:

Telefon: 0536 066 55 34
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

askerliğim yeni bitti !! Kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum. - İstanbulaskerliğim yeni bitti !! Kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum. - İstanbulaskerliğim yeni bitti !! Kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum. - İstanbulaskerliğim yeni bitti !! Kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
furkancetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkancetin

Grafiker / İstanbul

yetiştirilmek üzere grafik tasarım işi arıyorum. ( Askerlik yeni bitti ) - İstanbul

Alt 02-04-2014 #3
yetiştirilmek üzere grafik tasarım işi arıyorum. ( Askerlik yeni bitti )

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Adobe İllustrator
Adobe İndesign
Adobe Flash
Adobe Dreamweaver

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba. Askerliğim bitti. Askerlikten önce Bilge Adam mezunuyum. İlgili Sertifikalarım mevcuttur. Sürekli, kendimi geliştirebileceğim ve iş ortamını öğrenebileceğim bir iş yeri arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0536 066 55 34
Bu mesajdan alıntı yap