aşkımla kendime bir takvim yaptım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - aşkımla kendime bir takvim yaptım Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

perikiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

perikiz

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şirin olmuş ama ben olsam zeminde kırkızı kullanırm aşkı temsilen aylardaki zeminide beyaz yapardm yani kısacası kırmızı beyaz kullanırdm ah ah bizim aşkımız yokki yapalmaşkımla kendime bir takvim yaptım
Bu mesajdan alıntı yap
ertiryaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertiryaki(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #3
bende kırmızı yapıp kalp şeklinde keserdim....
Bu mesajdan alıntı yap
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #4
Düşünce güzel ama Ayların hepsi hem kendi içinde hem günleriyle beraber başka telden saz çalıyo .bide 2009 la Duygu + Ulaş'ın renklerini aynı yaparsan daha ii olur. Background konusunda arkadaşlara katılıyorum siyah yerine kırmızı daha iii olabilir.
Yada resminizi merkeze al aylarıda etrafınıza dağıt ( Bi fikir sadece) Kolay gelsn...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #5
bence resmi dekupe edip gerçekten bir şekilde tasarımla bütünleştirsen çok daha iyi olur... fon tarih bilgilerine uymamış. diğer herşey fazla neşeli. damla + ulaş = ' i olmayan bir işlem gibi olmuş... araya küçük bir kalp daha anlamlı olacaktır. ( hem de bunu kalpleri sevmeyen biri olarak söylüyorum ) damla ve ulaş yazı karakteri düz olmalı ki 2009 la uyuşsun. siyah yerine beyz kullanıp mesafeleri de düzeltirsen güzel olur diye düşünüyorum. alt tarafın mesafesi ile üst tarafın boşluğu bariz farklı... ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Alt 11-09-2008 #6
Bence aşkın temsili renge falan gerek yok. Zaten orada birbirine sevgisini gösteren iki insan herşeyi anlatıyor. Fakat dekupe konusuna aynen katılıyorum.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
perikiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

perikiz

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #7
bence resmi dekupe edip gerçekten bir şekilde tasarımla bütünleştirsen çok daha iyi olur... fon tarih bilgilerine uymamış. diğer herşey fazla neşeli. damla + ulaş = ' i olmayan bir işlem gibi olmuş... araya küçük bir kalp daha anlamlı olacaktır. ( hem de bunu kalpleri sevmeyen biri olarak söylüyorum ) damla ve ulaş yazı karakteri düz olmalı ki 2009 la uyuşsun. siyah yerine beyz kullanıp mesafeleri de düzeltirsen güzel olur diye düşünüyorum. alt tarafın mesafesi ile üst tarafın boşluğu bariz farklı... ellerine sağlık
ust tarafa spiral takılıcagı ıcın bosluk var bu sebeble arkadasım

Bence aşkın temsili renge falan gerek yok. Zaten orada birbirine sevgisini gösteren iki insan herşeyi anlatıyor. Fakat dekupe konusuna aynen katılıyorum.Emeğinize sağlık.
tesekkur ederı arkadasımm

Düşünce güzel ama Ayların hepsi hem kendi içinde hem günleriyle beraber başka telden saz çalıyo .bide 2009 la Duygu + Ulaş'ın renklerini aynı yaparsan daha ii olur. Background konusunda arkadaşlara katılıyorum siyah yerine kırmızı daha iii olabilir.
Yada resminizi merkeze al aylarıda etrafınıza dağıt ( Bi fikir sadece) Kolay gelsn...
yorummuna tesekkur ederım ama ben bunu eğlence olsun dıye yaptık ama degerlendırıcem dedıklerını
Bu mesajdan alıntı yap
softdesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

softdesing

Grafiker / İstanbul

Dosya15
Alt 11-09-2008 #8
Degerlendirme yapan arkadaslarıma katılıyorum biraz aceleye geldigi belli ama gorseldeki resim ask takvimi oldugunu bagiriyor... Ama madem spirale kadar taktırıyorsun varsın gec olsun kırmızı ve kalplerle dolu olsaydı kendi fikrim tabiki... Emegine saygı..
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #9
ust tarafa spiral takılıcagı ıcın bosluk var bu sebeble arkadasım
düşünemedim sağolasınaşkımla kendime bir takvim yaptım
Bu mesajdan alıntı yap
cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 12-09-2008 #10
arka plan değişirse daha iyi olur. açık rente çizgiler kullanabilirsin.
sade ve zarif olmuş
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
askimla, aşkımla, bir, kendime, takvim, yaptim, yaptım