asp çalıştırma sorunu

Php, Asp, Perl, Html - asp çalıştırma sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar Ben Asp Çalışması Yapmak istyorum dw da fakat bunu açmak için ııs kurulması gerekiyormuş.ben ııs kurdum pc ye fakat gene açmak istediğim zaman browser olarak değilde ...

asp çalıştırma sorunu
vtecc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vtecc

Webmaster / İstanbul

asp çalıştırma sorunu

Alt 28-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar

Ben Asp Çalışması Yapmak istyorum dw da fakat bunu açmak için ııs kurulması gerekiyormuş.ben ııs kurdum pc ye fakat gene açmak istediğim zaman browser olarak değilde programda açıyor. Ne yapmam gerekli ??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

beckham1050 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beckham1050

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,
Eğer yanlış anlamadıysam asp sayfasını oluşturdun,dw de düzenledin ve nasıl göründüğünü merak ettin ancak programa çift tıkladığında browserda açmadığını söylüyorsun.Eğer böyleyse oluşturduğun asp dosyasını C:\inetpub\wwwroot\ içine atıcaksın.Daha sonra web browseri açıp adres satırına localhost\dosyaismi.asp veya 127.0.0.1\dosyaismi.asp yazıp çalıştırıcaksın.
İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
vtecc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vtecc

Webmaster / İstanbul

Alt 15-08-2011 #3
tmm orası ole fakat dosya olarak karşıma geliyor ve indirme çıkıyor.siteyi açmıyor. .net desteği yok sanırım onun eklentisini nasıl yapıcam onu bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 18-08-2011 #4
.net ile yazdığın script asp değil aspx sayfası olur. asp sayfasını tarayıcıda görüntülemenin yolu yukarıda arkadaşın belirttiği şekildedir, başka yöntemi yoktur.
Bu mesajdan alıntı yap