Asp dersleri - önsöz...

Php, Asp, Perl, Html - Asp dersleri - önsöz... ...

Asp dersleri - önsöz...
F-Kan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

F-Kan

Webmaster / Afyonkarahisar

Asp dersleri - önsöz...

Alt 27-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim aktivitelerinin internet ortamında hızla geliştiğine hep birlikte tanık oluyoruz. Bu gelişim artık Bilgisayar Programcılığı terimi yerine Web Programcılığı olarak değişime uğramaktadır.
İnternet uygulamalarının en hızlı geliştiği bu dönemde insanlar her türlü işlerini bu platformda yapma gereği duymaktadır.

Bu platformda veri tabanı olayları, çoklu ortam kavramları, resim, ses, film benzeri birçok şeyi destekleyen bu platform işte siz geleceğin en iyi web programcılarına mükemmel bir ortam sunmaktadır. Bununla birlikte yaratıcılığınız ve tasarım yeteneğinizi geliştirebilmeniz için piyasada bunlarla ilgili araçlar sunulmaktadır. Bu araçlar sizlere web programlama veya tasarımda büyük fayda sağlayacaktır.

Bunları göz önünde bulundurarak “Microsoft Active Server Pages ( ASP )” dosyalarının hazırlanıp çalıştırıldığını anlatan geniş kapsamlı bir kitap hazırlamayı uygun buldum. Amacım Türkiye’de teknoloji adına siz gençlerin daha aktif bir rol oynamasıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba, sitenize giriş yaptım ama sanırım herşeyden önce iyi bir tasarımcıyla işe başlamanız sizin açınızdan daha iyi olucak kanaatindeyim..Acemice çalışmış bir site ön sayfası..Microsoft Active Server Pages kitabınız hakkında da daha fazla paylaşım yaparsanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
asp, dersleri, onsoz