asp fiyat listesi çok çok çok acil yardım :(

Php, Asp, Perl, Html - asp fiyat listesi çok çok çok acil yardım :( Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba. kullandığım host php desteklemediği için asp fiyat listesi arıyorum.neredeyse her hafta fiyatlarda değişiklik yapan bi müşterim var ve fiyatlarını kendisi güncellemek istiyor. lütfen yardım edin. kontrol ...

ulash_can isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulash_can

Grafiker / İstanbul

Dosya22

Alt 16-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba.

kullandığım host php desteklemediği için asp fiyat listesi arıyorum.neredeyse her hafta fiyatlarda değişiklik yapan bi müşterim var ve fiyatlarını kendisi güncellemek istiyor. lütfen yardım edin. kontrol paneli olan bi fiyat listesi asp lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

slayersdu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slayersdu

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 27-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
nasıl bi fiyat listesi fiyatlar girilecek bayilerde sifrelimi girecek? açıklarsan benm hazırladıgım 1 tane olacaktı onu sana yollayayım...
Bu mesajdan alıntı yap
gokhanalkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhanalkan

Webmaster / Hatay

Alt 17-02-2009 #3
banada lazım bilgisayar malzemeleri satışı için çok iyi olur varsa gönderirimisin veya linkver asp fiyat listesi çok çok çok acil yardım :(
Bu mesajdan alıntı yap
tugays17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugays17

Webmaster / Balıkesir

Alt 24-02-2009 #4
tam olarak nasıl bişey isteniyor acaba?
ayrıntıları yazarsanız yardımcı olurum
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acil, asp, cok, fiyat, listesi, yardim