ASP ile yapılmış bir sitenin editlenmesi

Sonuçlanan İlanlar - ASP ile yapılmış bir sitenin editlenmesi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. ASP ile yapılmış kitap üzerine satış yapan bir site var. bunun çok küçük eklemeler yapılması gerekiyor. ilgilenen olursa ********* a mail atarsanız sevinirim....

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. ASP ile yapılmış kitap üzerine satış yapan bir site var. bunun çok küçük eklemeler yapılması gerekiyor.

ilgilenen olursa ********* a mail atarsanız sevinirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları ASP ile yapılmış bir sitenin editlenmesi veya ASP ile yapılmış bir sitenin editlenmesisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..