Asya yakasında yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Asya yakasında yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Asya yakasında yrd. grafiker olarak iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop - Çok İyi Fireworks - İyi Corel - Orta Illüstrator - Az ...

Emptype isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Asya yakasında yrd. grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop - Çok İyi
Fireworks - İyi
Corel - Orta
Illüstrator - Az
QuarkXpress - Az
Sony Vegas Pro - Orta

İş deneyimi ve içeriği: -Uçak bileti satan bir şirketin grafik işlerini yaptım.
-Bir kaç müzik grubunun albüm kapağı ve wallpaperlarını design ettim.
-Asıl işim bilgisayar üzerinedir ve çalıştığım bilgisayar üzerine bütün iş yerlerinin web ve grafik işlerini ve yetkili servis işlerini yaptım.
-Crea firmasında donanım üzerine staj gördüm.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Zaman bulunca referans çalışmalarımı buraya atacağım.

İşle ilgili açıklama: Adım Ahmet Akçakaya
Şuan da 21 yaşındayım.
Liseyi Endüstri Meslek Lisesinde Bilgisayar Programcılığı ve Görsel Tasarım bölümünde okudum.Bilgisayar Programcılığında kararsızım bana zor ve karmaşık bir iş gibi geliyor.Kendimi görsel tasarımcılığa yönlendirdim.Üniversiteyi Süleyman Demirel Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı ve Görsel Tasarım olarak devam ettirdim ve bitirdim.Şimdi ise hayatta kendime bir yol çizmem gerekiyor, aklımdaki tek yol grafik tasarım üzerine kendime güveniyorum fakat daha öğreneceğim çok şey olduğunu bildiğim için yardımcı grafiker olarak başlangıç yapmak istiyorum.
Sevecen ve saygılı biriyimdir.Elimden geldiğince pratik iş yapmaya çalışırım.İş ortamına hızlıca ayak uydurabilirim.Çoğu şeyi çabuk öğrenirim.
Ümraniye'de ikamet ediyorum.Ulaşımı yakın olan Kadıköy-Üsküdar-Beykoz-Ataşehir-Maltepe semtlerde iş arıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Asya yakasında yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulAsya yakasında yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulAsya yakasında yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulAsya yakasında yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2013 #3
İlan günceldir.

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2013 #4
ilan günceldir.

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2013 #5
ilan günceldir.19.10.2013

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2013 #6
İlan Günceldir.20.10.2013

Ahmet AKÇAKAYA

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2013 #7
Teşekkürler grafikerler.net sayenizde iş buldum.Firma: Dijital Baskı | UV Baskı | İç Mekan Dış Mekan Dijital Baskı | Boran Reklam Maltepe İstanbul

Konu kapatılabilir.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 21-10-2013 #8
Hayırlısı olsun. İyi çalışmalar.