Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Logosu

Logo İstek - Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Logosu ...

ertares isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertares

Grafiker / Ankara

Alt 02-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinin vektörel formatta logosunu arıyorum. ÇOK ACİL BİR DURUM...

Şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

horaburhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

horaburhan(56)

Matbaacı / Ankara

Alt 02-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elimde olan buydu, umarım işine yarar.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 02-08-2010 #3
logo bumudur çizmek bayağı uğraştırıyor galiba:

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi vektörel logosu

Rapid Share

Büyük harf kullanımı:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, mesajın tamamı bold, renkli, italik ve tamamı büyük harf ile yazmak, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır!

horaburhan isimli üye:

Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap
ertares isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertares

Grafiker / Ankara

Alt 02-08-2010 #4
Çok teşekkür ederim arkadaşlar, aradığımdan daha fazlasını elde ettim. Sabırlı çalışmalar Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Logosu
Bu mesajdan alıntı yap
horaburhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

horaburhan(56)

Matbaacı / Ankara

Alt 05-08-2010 #5
kusuruma bakmayın, elimde vardı, gönderdiğimi zannettim. Sonra baktımki gitmemiş. Özürlerimin kabulu dileğiyle..
Bu mesajdan alıntı yap
gzmgzm22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gzmgzm22

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2013 #6
Merhaba, logo bana da lazım fakat lınk aktıf degıl. Yardım edermısınıxz. Acıl lazımmm
Bu mesajdan alıntı yap