Atatürk orman çiftliğinden ödüllü logo yarışması yeni

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - Atatürk orman çiftliğinden ödüllü logo yarışması yeni ...

messancar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

messancar

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ’NDEN ÖDÜLLÜ LOGO YARIŞMASI

Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü, misyon ve vizyonuna uygun, devlet kurumu olma niteliğini ön plana çıkarıcı, akılda kalıcı, çeşitli medya ortamlarında kullanılabilir özellikteki yeni logosunu oluşturmak için ödüllü yarışma başlatmıştır..

Yarışma, seçici kurul ve seçici kurulun birinci derecedeki yakınları dışındaki tüm profesyonel ve amatör grafik tasarımcılarına açıktır.

Birinci seçilecek logoya 6 bin TL’lik ödül verilecek olan yarışmada ayrıca mansiyon başına 2 bin TL olmak üzere iki adet mansiyon ödülü verilecektir.

Yarışmaya katılacak olanlar, eserlerini 11.01.2010 günü saat 17:00’e kadar teslim edebileceklerdir.

ÖDÜL :
Başarı : 6.000 TL

Mansiyon : 2.000 TL

Mansiyon : 2.000 TL

Logo Yarışması Katılım Şartnamesine BURADAN ulaşabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grfline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfline

Hiç Biri / İzmir

Buyur burdan yak

Alt 27-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Buyrun bakalım, yarışma 2. kez düzenlendi, 1 mansiyonluk eser çıkmış, hangisi olduğunu malum ben göremedim, gören olursa cvp yazsın...

ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ MÜDÜRLÜĞÜ
KURUMSAL LOGO YARIŞMASI DUYURUSU

Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Kurumsal Logo Yarışması Seçici Kurulu yapmış olduğu değerlendirmeler sonucunda bir eseri mansiyon ile derecelendirmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
b_bilge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b_bilge

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 27-01-2011 #3
eğer bu insanlar reklam için bu kadar alengirli işlere girişiyorlarsa insan sormadan edemiyor haysiyetlerine sürülen lekeyi ne tür bir organizasyonla temizlemeyi düşünüyorlar?
Bu mesajdan alıntı yap
melih0606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melih0606

Grafiker / Ankara

Alt 27-01-2011 #4
Erhan Yalvaç isimli bir arkadaşa mansiyon ödülü vermişler 1099 eserden hiçbiri ödüle layık görülmemiş arkadaşlar eski logonun kullanılmasına karar kılınmış :S erhan arkadaşın yaptığı logoyu görmedim ama traktör üzerinde atatürk çizdiği aoç kısaltmasınıda atatürkün el yazı karakteriyle yaptığını biliyorum. hadi hayırlısı bu ülkede emeğe hiç saygı yok :S
Bu mesajdan alıntı yap
aakrilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aakrilik

Grafiker / Ankara

Alt 27-01-2011 #5
erhan yalvaç arkadaşın mı o mu söyledi? buraya logoyu koyabilir mi merak ettim.
Bu mesajdan alıntı yap
grfline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfline

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-01-2011 #6
trajikomik durumlar...
Bu mesajdan alıntı yap
melih0606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melih0606

Grafiker / Ankara

Alt 28-01-2011 #7
yok kardeş erhan yalvaç arkadaşım değil tabiri caizse hitaben kullandım logonun görselini bulur bulmaz paylaşırım.
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Mitolojik çağdan kalma bir logo

Alt 29-01-2011 #8
Erhan yalvaç kardeşimizi tebrik ediyorum.Milli piyango vurmuş:smile: kendisine. Günümüzün modern çağın logolarından uzak. Atatürkün vektörel çizimide özensiz itinasız çizilmiş piyangodaki Atatürkle logodaki atatürkü karşılaştıralım. Logodaki Atatürk kilolu (göbekli) ve açısı kaymış.Bir iş yapacaksan en iyisini yapacaksın yoksa eline yüzüne bulaştırır. millete rezil olursun.
Kurum mansiyon olarak seçti madem bu logoyu sıkıyorsa hadi AOÇ ürünlerin üzerinde 2.5 cm küçültüp kullansın bakalım nasıl kullanabilirlermi. Osuruktan teyyare bir çalışma bana göre.
Bu mesajdan alıntı yap
ociqnet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ociqnet

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 29-01-2011 #9
Erhan yalvaç kardeşimizi tebrik ediyorum.Milli piyango vurmuş:smile: kendisine.
Saygılar Erhan Yalvaç'a Atatürk orman çiftliğinden ödüllü logo yarışması yeni
Bu mesajdan alıntı yap
muratkeceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 31-01-2011 #10
Kurum mansiyon olarak seçti madem bu logoyu sıkıyorsa hadi AOÇ ürünlerin üzerinde 2.5 cm küçültüp kullansın bakalım nasıl kullanabilirlermi.
bunu düşünemeyen kurulun verdiği vereceği kararlar ne kadar sağlıklı olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları