Ateş Okçusu

İllüstrasyon Çalışmaları - Ateş Okçusu ...

Konu Kapatılmıştır
Ateş Okçusu
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Ateş Okçusu

Alt 30-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Blaze Archer

Yaysız ateş oku sizi ısıracak.Ateş Okçusu Pratik amaçlı kişisel bir çalışmadır..

iyi seyirler:dance1:

Ateş Okçusu
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burak kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak kara

Karikatürist / İzmir

Alt 30-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok güzel çok başarılı bir çalışma. Doku ışıklar hepsi oldukça güzel olmuş.
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-12-2009 #3
İnce çalışma güzel, tebrikler Ateş Okçusu

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 01-01-2010 #4
Teşekkür ederim,siyah beyaz skeç çalışması daha net, renklendiriken biraz deformasyona uğradı.(özellikle yüz kısmı)Renk tonlama tekniğine yoğunlaştım bu çalışmada.Bir dahaki çalışmamda renkleri bu kadar çok patlatmaktan ziyade daha silik ağır tonlamalar yapmayı planlıyorum gerçi burda ateş olduğu için renkleri patlatma ihtiyacı hissettim..Görücez bakalım nasıl bir şey çıkacak öbür çalışmada..

Kolay gelsin
pejaaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pejaaq

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-01-2010 #5
Çok güzel bir çalışma emeğinize sağlıkAteş Okçusu da hangi programlarla çalışıyosunuz böyle bir calışmanın cıkması için..!

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 01-01-2010 #6
Çok güzel bir çalışma emeğinize sağlıkAteş Okçusu da hangi programlarla çalışıyosunuz böyle bir calışmanın cıkması için..!

Photoshop CS3 ile çiziyorum.Birde grafik tablet var tabi göz ardı edilemeyecek olan yegane aygıt.Bu tarz çizim ve illüstrasyon için genelde photoshop ve corel painter yeterli olur.Benim zamanın her zaman kısıtlı olduğu için paintere vakit ayıramadım hiç, bu arada zaten Photoshop fazlasıyla yetiyor.
pejaaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pejaaq

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-01-2010 #7
Teşekkürler açıklamanız için Ali bey umarım bizde birgün böyle calışmalar yapabilirizAteş Okçusu
uysaltimsah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uysaltimsah

Grafiker / Ankara

Alt 02-01-2010 #8
çok iyi bi çalışma üstat. karakter, renkler hepsi çok başarılı. yalnız oku tutuş şeklinde bir sorun mu var? yanılıyor olabilirim tabi ama bana öyle geldi.

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 02-01-2010 #9
çok iyi bi çalışma üstat. karakter, renkler hepsi çok başarılı. yalnız oku tutuş şeklinde bir sorun mu var? yanılıyor olabilirim tabi ama bana öyle geldi.
Normal şartlarda ok gerilirken göz hizasında gerilir nişan almak için.Yani burda alışılmışın dışında bir ok germe durumu var, kol pozisyonu bundan dolayı göğüs hizasında duruyor.Burda gerçi okun yayı yokAteş Okçusugerilen ok ütopik olduğu için gerçeklik kaygısı taşımadım.Gerçi o oku arkaya bile atsanız gideceği kişiyi bilirAteş Okçusu
uysaltimsah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uysaltimsah

Grafiker / Ankara

Alt 02-01-2010 #10
Normal şartlarda ok gerilirken göz hizasında gerilir nişan almak için.Yani burda alışılmışın dışında bir ok germe durumu var, kol pozisyonu bundan dolayı göğüs hizasında duruyor.Burda gerçi okun yayı yokAteş Okçusugerilen ok ütopik olduğu için gerçeklik kaygısı taşımadım.Gerçi o oku arkaya bile atsanız gideceği kişiyi bilirAteş Okçusu
cevabınız fazlasıyla yeterli oldu Ateş Okçusu bir oyunumda bende kullanmıştım bu tarz bir yay. genelde konuşur da bunlar Ateş Okçusu bu çalışmanızın aşamalarını görmeyi çok isterim. eğer mümkünse paylaşırmısınız bizimle ?
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır