atölye ile tasarım bölümü arasında iş takibi problemleri

İşverenlerin Soru ve Sorunları - atölye ile tasarım bölümü arasında iş takibi problemleri Sponsorlu Bağlantılar mrb arkadaşlar dış mekan reklam firmamız var ve derdim şudur ki; yaptığımız işlerde kalite yönetimi benzeri bir düzene ihtiyaç duyuyoruz. örneğin bir tabela siparişi aldık. bunun montaj için ...

sakalhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sakalhasan

Grafiker / Karabük

Alt 08-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar

dış mekan reklam firmamız var ve derdim şudur ki; yaptığımız işlerde kalite yönetimi benzeri bir düzene ihtiyaç duyuyoruz.

örneğin bir tabela siparişi aldık. bunun montaj için keşfinin yapılması ve ölçünün alınması, tasarımı, baskısı, iskeletinin imalatı, vinilin gerilmesi, yerine montajı gibi iş kalemlerinin düzenli bir şekilde ilerlemesini sağlamakta zorluk çekiyoruz. birde aynı anda atölyede 3-4 iş birden yapılıyorsa iyice oralık karışıyor. aynı zamanda bu eksiklikler maliyet muhasebesi açısından da sıkıntılar çıkarıyor. iş takip formu tarzında birşeyler düşünüyorum ama problemleri tam olarak çözecek bir form şekli

bu konuda sizler de sıkıntı yaşıyormusunuz acaba?

çözümü ile ilgili fikri olan arkadaşlar vardır umarım....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fercomreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fercomreklam

Grafiker / Tekirdağ

Alt 02-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bizim 2007 den beri geliştirdiğimiz bir Reklam Otomasyon yazılımımız var Network ağ üzerinden işleri istediğiniz departmana yüklüyorsunuz sırasına göre o iş istenilen departmanın ekranına düşüyor termin tarihleri yapılan işler teklifler tutarlar ve işin grafik dosyası da server de tutuluyor, yalnız bunun için bir ağ kurmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap