atölyee acil!

Kantin - atölyee acil! Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar kadıköyde veya civarında bildiğiniz güzel bi çizim kursu var mı? Bide İstasyon sanat akademisi ve Atöyle 2b hakkında biseyler söyleyebilicek birileri var mı çok kararsız kaldım da??:angel:...

atölyee acil!
Dml isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dml

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

atölyee acil!

Alt 14-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kadıköyde veya civarında bildiğiniz güzel bi çizim kursu var mı? Bide İstasyon sanat akademisi ve Atöyle 2b hakkında biseyler söyleyebilicek birileri var mı çok kararsız kaldım da??:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

twelve moons isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twelve moons

Ressam / İstanbul

Alt 10-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tabiiki en iyisi özel bir atölyede çalışman.ben 10 yıldır güzel sanatlara öğr.hazırlıyorum ama avrupa yakasında şişlideyim.mimar sinan resim yüksek lisans mezunuyum.bu tarafa gelmeyi düşünürsen yardımcı olabilirim.tel: *******************
Bu mesajdan alıntı yap