Audrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi

Dijital Sanat - Audrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar sizlerle Photoshopta yaptığım bir çizimi paylaşmak istiyorum...Esasında Corel Drawda çizim yaparım + ilk defa brushlarla Photoshopta bir çizim yaptım ... çalışmamı özellikle brushları kullanma da ne ...

mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 25-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar sizlerle Photoshopta yaptığım bir çizimi paylaşmak istiyorum...Esasında Corel Drawda çizim yaparım
+ ilk defa brushlarla Photoshopta bir çizim yaptım ... çalışmamı özellikle brushları kullanma da ne denli başarılı yada başarısız olduğum yönüyle ele alırsanız çok sevinirim çünkü brush kullanımında hayli zorlandımAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 26-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
AUDREY HEPBURN bence inanılmaz bir bayan ve bu güzelği sizde kareldiğiniz için ayrıca tşk ederim Audrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi ama saçlardaki gölgelendirme biraz yetersiz kalmiş gibi
ve kaşlarda bi orantısızlık var bana göre onun dişinda elerinize sağlik tekrar teşekür edrim Audrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
Gelpcpc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gelpcpc(42)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 26-10-2007 #3
ya nasıl yaptın bunu anlatırmısın süper olmus...
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 26-10-2007 #4
İLk denemeye nazaran güzel gözüküyor tebrikler ama dahada iyilerini yapacağına inanıyorumAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi
benim yaptığımı göstermiştimAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi sana
Bu mesajdan alıntı yap

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 26-10-2007 #5
AUDREY HEPBURN bence inanılmaz bir bayan ve bu güzelği sizde kareldiğiniz için ayrıca tşk ederim Audrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi ama saçlardaki gölgelendirme biraz yetersiz kalmiş gibi
ve kaşlarda bi orantısızlık var bana göre onun dişinda elerinize sağlik tekrar teşekür edrim Audrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi
saçlardaki bozukluğu çizimi bitirdikten sonra farkettim naz ve düzeltemek istediğimde daha çok bozulduAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi ben de bırak dağınık kalsın dedim kendi kendimeAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi)
dediğim gibi bu çalışmayı brush kullanımını öğrenmek + uygulamak adına yaptım eksikler çokAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi

ya nasıl yaptın bunu anlatırmısın süper olmus...
sağol pcpc ama bu çalışmayı şöyle değerlendirelim : eski resim defterlerindeki tül kağıtların altına resim yerleştirip üzerinden çizim yapardık ya bu da aynen öyle oldu photoshopta resmi açtım üzerine bir layer açıp çizimimi resim üzerinden yaptım...daha öncesinde bu programda çizim yapmadığımdan amacım brush kullanma tekniklerini öğrenmekti daha çok...bunu sizlerle de paylaşmak istedimAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi

İLk denemeye nazaran güzel gözüküyor tebrikler ama dahada iyilerini yapacağına inanıyorumAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi
tabii bu siyah beyaz + işin içine renkler girince çok daha zorlaşacak nurAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi
evet senin çizim çok çok iyiydiAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi)
Bu mesajdan alıntı yap
madame.naz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madame.naz

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 28-10-2007 #6
Bahtınur bize de gösterse, merak ettimAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi mavitayfa bu çok güzel olmuş, kaşlarına baktımda orijinalinde de sağ kaş daha kalın. Ama senin çiziminde sol kaş orantısız, çok sevdim ya başarılarAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesieace1:
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 28-10-2007 #7
ben hala becerımıyorum bu brushları sabrım gelmıyor sınırlenıyorum ve bırakıyorum hemen.
elıne saglık bana gore kusursuz olmuş Audrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi

hiperaktifmiyim neyım ben. bı seye 5 dk dan fazla odaklanamıyorum sanırım sabrımın sınırıda bundan
Bu mesajdan alıntı yap

tebrikler

Alt 31-10-2007 #8
yauw bu nedir arkadaş, Tanrıııııım beni baştan yaraaaaaat :lol:

gerçekten de şarkıda geçtiği gibi bişey bu bana kalırsa, ben bükemeyeceğim eli öperim arkadaş :kiss:

sonuçta, emek, sabır ... socunu veriyor alkışlar :dance: mavitayfa'a gidiyorrrrrr!
Bu mesajdan alıntı yap

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 01-11-2007 #9
yorumlar için teşekkürler arkadaşlarAudrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi renkli bir çalışma da yapıp ekliycem inş.Audrey Hepburn - Photoshopta Çizim Denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
roseday isimli Üye şimdilik offline konumundadır

roseday

Grafiker / İzmir

Alt 03-11-2007 #10
eğer ilk calısman buysa gerisi cok daha ii bi sekilde gelir paylasımın icin tsk edrz sabrına ve emeğine sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
audrey hepburn, photoshopta cizim