Aurora Fotoğrafları

Fotoğrafçılık - Aurora Fotoğrafları Sponsorlu Bağlantılar [COLOR=SeaGreen]Aurora Borealis[/COLOR] 'dir asıl adı... Kutup yakınlarında [COLOR=SeaGreen](Kanada, Grönland) [/COLOR]ki bölgelerde kıştan yaza geçerken güneş ışınlarının gökyüzünde oluşturduğu mucizevi renk cümbüşü... [COLOR=Blue] Aurora;[/COLOR] atmosferik ortamda çeşitli atomlar, moleküller ...

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Alt 02-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[COLOR=SeaGreen]Aurora Borealis[/COLOR] 'dir asıl adı...
Kutup yakınlarında [COLOR=SeaGreen](Kanada, Grönland) [/COLOR]ki bölgelerde kıştan yaza geçerken güneş ışınlarının gökyüzünde oluşturduğu mucizevi renk cümbüşü...

[COLOR=Blue] Aurora;[/COLOR] atmosferik ortamda çeşitli atomlar, moleküller ve iyonlar tarafından saçılan fotonların yine atmosfer içerisinde oluşan özellikle elektronları içeren enerji yüklü parçacıkların gökyüzündeki manyetik alanlara rastlaması sonucu ortaya çıkan büyülü bir renk tayfı'dır. Çok değişik zamanlarda, farklı çizgiler ve renk büyüsü ile ortaya çıkabilen [COLOR=Blue]Aurora, bu nitelikleri ile Gökkuşağı ile karşılaştırılamayacak kadar mükemmel bir doğa olayıdır.[/COLOR]

[COLOR=SeaGreen]Şimdi bu görsel şöleni fotoğraflarda izleyelim...[/COLOR]

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Aurora Fotoğrafları

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

GraphiClubeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraphiClubeR

Grafiker / Kütahya

Alt 02-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla gunlerce seyredebılırım bu goruntulerı.cok guzel fotograflar paylastıgın ıcın tesekkurler.cok ılgınc goruntu harbıden cok cok tesekkurler tekrardan.(ben aura dıye bılıyodum.aura:her cısımın olması gereken enerjısı) belkı de ayrı seylerdır..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-04-2008 #3
bende urayı görmek istiyorumAurora Fotoğrafları böyle bir yerde ömür boyu yaşarım.
Bu mesajdan alıntı yap
hisarbuse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hisarbuse

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2008 #4
hayran kaldim fotograflara ya ne guzel bi goruntu. paylasim icin tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Metztli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Metztli

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2008 #5
valla gunlerce seyredebılırım bu goruntulerı.cok guzel fotograflar paylastıgın ıcın tesekkurler.cok ılgınc goruntu harbıden cok cok tesekkurler tekrardan.(ben aura dıye bılıyodum.aura:her cısımın olması gereken enerjısı) belkı de ayrı seylerdır..
senin terimler karışmış arkadaşım

Aura, canlıların bedenini saran yüksek enerji yüklü alana deniyor.

Aurora, genellikle kutup bölgelerinde görülen bir gece ışıması yani gökyüzündeki doğal ışık görüntüleri

bilgine Aurora Fotoğrafları
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aurora, fotoraflar