Auto cad mimari - Ankara

İş Veren İlanları - Auto cad mimari - Ankara ...

Auto cad mimari - Ankara
alpermimari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpermimari(45)

Grafiker / Ankara

Auto cad mimari - Ankara

Alt 27-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Auto cad mimari

Program/Seviye: AUTO CAD -3DS MAX

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ankara da ,İkamet eden auto cad mimari modelleme yapabilen.( not mimari tasarım değil ,kara kalem veya 3 ds max cizilmiş ölçüleri belirlenmiş çizimleri auto cad ortamına tasıyabicek) serbest çalışan hızlı cizim yapabilecek çalışma arkadaşına ihtiyacım vardır.Gerekli durumlarda Çizim esnasında proje ölçüleri ve şeklide tanımlanabilir. mimari auto cad 3ds max konularına hakim arkadaşlarımız için güzel verimli bir iş olduğunu düşünüyorum. çalışma şekli serbest zamanlıdır. ilgili arkadaşların aşağıdaki e-posta adresine mail atmalArı yeterlidir. saygılarımla. Alper ÇINAR.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Auto cad mimari - AnkaraAuto cad mimari - AnkaraAuto cad mimari - AnkaraAuto cad mimari - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap