Autocad export=import Max, C4d Yardım!!!

3D Studio Max - Autocad export=import Max, C4d Yardım!!! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar elimde bir tane autocad dosyası var. Bu dosyanın içinde masa sandalye ve koltuk var. Bu dosyayı max'e importladığımda nesnelerde kırılmalar yaşıyorum. Soft ayarını açarken uyguluyorum ancak sadece ...

frankestein isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frankestein

Grafiker / Konya

Dosya23

Alt 21-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar elimde bir tane autocad dosyası var. Bu dosyanın içinde masa sandalye ve koltuk var. Bu dosyayı max'e importladığımda nesnelerde kırılmalar yaşıyorum. Soft ayarını açarken uyguluyorum ancak sadece koltukardaki kırılmaları gideriyor. Sandalyelere ve diğer objeler dokunmuyor. Böyle bir dosyayı max'e veyahut C4D'ye en sağlıklı şekilde aktarmanın yolu ve uzantısı nedir?

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada cad dökümanı 2004'te yapılandırılmış. Ben bu dosyayı 2012 cad'de açtım. Versiyon farkı problem oluştururmu? Programlara çok hakim olmadığımdan acemice sorular soruyor olabilirim! Şu kardeşinizi maruz görün. Bir yardım eli uzatın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vivo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vivo(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar elimde bir tane autocad dosyası var. Bu dosyanın içinde masa sandalye ve koltuk var. Bu dosyayı max'e importladığımda nesnelerde kırılmalar yaşıyorum. Soft ayarını açarken uyguluyorum ancak sadece koltukardaki kırılmaları gideriyor. Sandalyelere ve diğer objeler dokunmuyor. Böyle bir dosyayı max'e veyahut C4D'ye en sağlıklı şekilde aktarmanın yolu ve uzantısı nedir?

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada cad dökümanı 2004'te yapılandırılmış. Ben bu dosyayı 2012 cad'de açtım. Versiyon farkı problem oluştururmu? Programlara çok hakim olmadığımdan acemice sorular soruyor olabilirim! Şu kardeşinizi maruz görün. Bir yardım eli uzatın.
merhaba arkadaşım dosyayı dwg olarak çek ve sırasıyla vartex weld ve poly smoon uygulamalarını yap düzerlir
Bu mesajdan alıntı yap

frankestein

Grafiker / Konya

Alt 21-06-2011 #3
merhaba arkadaşım dosyayı dwg olarak çek ve sırasıyla vartex weld ve poly smoon uygulamalarını yap düzerlir
eyvallah deneyeyim bir.
Bu mesajdan alıntı yap

vivo(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2011 #4
yapamazsan gönder yapayım
Bu mesajdan alıntı yap

frankestein

Grafiker / Konya

Alt 21-06-2011 #5
yapamazsan gönder yapayım
wallamı. atayım be üstad. Çok makbule geçer denedim ben ama yapıcam diye bozdum çalışmayı. Yumuşatıyor ama düzgün yumuşamıyor. gönderebileceğim bir adres verebilirmisin?
Bu mesajdan alıntı yap

vivo(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2011 #6
frelancer iş ilanları bölümünde iletişim bilgilerim var ordan mail atabilirsin yardımcı olurum.
Bu mesajdan alıntı yap

frankestein

Grafiker / Konya

Alt 25-06-2011 #7
frelancer iş ilanları bölümünde iletişim bilgilerim var ordan mail atabilirsin yardımcı olurum.
sağolasın üstadım ya hallettim. Plygonlar işimi gördüler sağolsunlar.Autocad export=import Max, C4d Yardım!!!
Bu mesajdan alıntı yap