Autocad'de çizilmiş görseli Corele almak ''bir yardım''

Autocad - Autocad'de çizilmiş görseli Corele almak ''bir yardım'' Sponsorlu Bağlantılar autocad te cizilmiş bir iş var kartonpiyer ölçüleri bunu ben nasıl corele alabilirim...

selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 28-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

autocad te cizilmiş bir iş var kartonpiyer ölçüleri bunu ben nasıl corele alabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum içinden basit bir arama ile cevap bulunabilir mi? Mümkün? Konuyu bir inceleyin cevap unsuru, çözüm varsa / yoksa belirtirsiniz.

''Merhaba;
Biraz geç bir cevap oldu ama sitenizle yeni tanıştığım için ancak cevaplayabiliyorum autocad dosyasını nasıl corel yapabilirim
AutoCAD de ki bir çizimi kusursuz olarak Corel'e (veya başka bir programa) aktarabilirsiniz. Öncelikle dairesel olan çizimler köşeli çıkmaması bu çizimlere yaklaşıp "RE" komutunu giriyoruz ve köşeli olmayan hatlar düzeliyor. Sonra "EXP" yani export komutunu giriyoruz ve karşımıza dosya kayıt penceresi çıkıyor. Bu pencerede dosya tipi olarak "M etafile (*.wmf)" yi seçiyoruz ve export yapmak istediğimiz çizim alanını seçiyoruz. "Enter" a bastığımızda dosya kaydedilmiş oluyor. Bu .wmf dosyasını Corel'e attığınızda AutoCAD de kinin aynısı çizim bizi bekliyor. autocad dosyasını nasıl corel yapabilirim Umarım birilerine yardımcı olabilmişimdir...''

autocad dosyasını nasıl corel yapabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 28-08-2013 #3
haklısınız ama bende aotucad yok Autocad'de çizilmiş görseli Corele almak ''bir yardım''
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-08-2013 #4
haklısınız ama bende aotucad yok Autocad'de çizilmiş görseli Corele almak ''bir yardım''
Autocad'de çizilmiş görseli Corele almak ''bir yardım'' O zaman AutoCad kurulumu olan birinden export etmesini bekleyebilirsiniz. Veya dosyayı temin ettiğiniz kişide çevirebilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
alpser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpser

Grafiker / Ankara

tasarım

Alt 28-08-2013 #5

Merhaba,burada bir örnek var inceleyebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap