Autocad'den Indesign'a dosya aktarma acil!

InDesign - Autocad'den Indesign'a dosya aktarma acil! ...

denise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denise

Grafiker / Ankara

Alt 17-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,

Indesign'da bir ürün katalog tasarımı yapıyorum :crying:. Autocad'te çizdiğim bir şekli (bir direğin teknik çizimi) Indesign'a aktarmak istiyorum, vektörel olarak. Fakat yapamıyorum. Yardım eder misiniz? Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fberber isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fberber

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba denise
AutoCAD'in *.AI formatında exportlama özelliği varsa, çalışmanı AI olarak kaydedip InDesign'a import edebilirsin.

Eğer AI formatında export etme özelliği yoksa *.DWG olarak kaydedip, CorelDRAW açar ve CorelDRAW ile AI olarak kaydedip InDesign'a aktarabilirsin.

İnşallah sorununu çözer.
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-11-2009 #3
Bildiğim kadarıyla AutoCAD'in EPS dosya üretme yeteneği var. EPS 'yi Indesig'a çağırabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
denise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denise

Grafiker / Ankara

Alt 18-11-2009 #4
Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama başaramadım yine. Bir türlü vektörel bir çizim elde edemiyorum indesign'da Autocad'den Indesign'a dosya aktarma acil!
Bu mesajdan alıntı yap