Autodesk Maya Photoshop Kaplaması ???

Maya - Autodesk Maya Photoshop Kaplaması ??? Sponsorlu Bağlantılar Henüz Photoshopla kaplama yapmayı öğrenmedim. PC' de photoshop programı da kurulu. Sormak istediğim asıl şey yapacağım bir çekyat ya da bir yatak modelinin üzerine kaplamayı tam oturtmayı nasıl ...

bilbo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilbo

Öğrenci (Grafik) / Muğla

Alt 17-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Henüz Photoshopla kaplama yapmayı öğrenmedim. PC' de photoshop programı da kurulu. Sormak istediğim asıl şey yapacağım bir çekyat ya da bir yatak modelinin üzerine kaplamayı tam oturtmayı nasıl yapacağım. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum arkadaşlar. Teşekkürler şimdiden.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 21-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kaplamayı photoshop ta yapacaksan maya dan obj olarak export ediceksin sonra bu dosyayı photoshop cs4 veya cs5 e alacaksın burda 3 boyutlu olarak kaplamayı yapacaksın, yok eğer kaplamayı maya da yapacaksan uv editör yardımıyla texture yapıp onu photosohpa alıcaksın photoshopta kaplamayı yapıp maya da bu kaplamayı entegre ediceksin
Bu mesajdan alıntı yap